Zbiórka Niewidzialny - zdjęcie główne

Niewidzialny

395 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać teraz
 

Nie podchodź bo zarazisz się- tak mówią wszyscy. Bo oczy mam jakieś dziwne i guzy na brzuchu. Nie podchodź bo dostaniesz parchów na oczach. I kociego kataru. Nie podchodź bo dostaniesz guzów. Guzów po wypadku. Przepuklin.Nie podchodź. Zarazisz się.

Bolą mnie dziąsła bo mam połamane kły. Nie mogę polować. Nie podchodź, zarazisz się tym.

W ogóle nie podchodź do mnie, odejdź w swoją a ja odejdę w swoją stronę. Być może już nie zobaczymy się bo jestem stary i zmęczony. Zmęczony bezdomnością, o której mówicie tak ładnie: "wolność".Jestem już zmęczony walkami z innymi kotami, ranami, ropniami, wirusami, zimami spędzanymi pod krzakiem lub w stodole. 

Nie podchodź, miniemy się. To bardzo łatwe; wystarczy nie zrobić nic...


Pepesza to stary kocur mieszkający do tej pory na wsi. Przeganiany bo sika, przeganiany bo chory. Prawdopodobnie pogryziony przez psa lub po wypadku samochodowym, od długiego czasu chodził z dwiema dużymi przepuklinami brzusznymi, po obu stronach ciała. Blizny na oczach świadczą o tym, że od długiego czasu walczy z herpeswirusem, połamane i wybite kły uniemożliwiają skuteczne polowanie. Sierść przypominająca zużytą wycieraczkę dopowiada reszty o jego koszmarnym życiu.

W najbliższym czasie kocur musi przejść operację odprowadzenia zawartości przepukliny, usunięcia resztek połamanych zębów, kastrację.


Prosimy o pomoc dla niego i innych wolnożyjących kotów pod naszą opieką.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Y.W. - awatar

  Y.W.

  01.03.19
  01.03.19

  Zdrowiej biedaku.

 • Magda - awatar

  Magda

  21.02.19
  21.02.19

  Powodzenia kotku

395 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 20

Zuzia Hetman - awatar
Zuzia Hetman
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka K - awatar
Agnieszka K
50
Y.W. - awatar
Y.W.
50
Ela Zakrzewska - awatar
Ela Zakrzewska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Olka - awatar
Olka
20
EWAŁ - awatar
EWAŁ
20
Damian - awatar
Damian
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij