Zbiórka Droga do samodzielności Natalki - miniaturka zdjęcia

Droga do samodzielności Natalki

Zbiórka Droga do samodzielności Natalki - zdjęcie główne

Droga do samodzielności Natalki

24 517 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 777 osób
Wpłać teraz
 
Jolanta Śliwińska - awatar

Jolanta Śliwińska

Organizator zbiórki

Historia Natalki

Natalka przyszła na świat 12.09.2012r. Natura obdarzyła ją dodatkowym chromosomem - zespół Downa. Oprócz samego zespołu u Natalki zdiagnozowano niedoczynność tarczycy, znacznie obniżone napięcie mięśniowe oraz zaćmę wrodzoną oka prawego. Już w drugim miesiącu życia córeczka  przeszła operację i od tamtej pory nosi soczewkę kontaktową oraz szkła korekcyjne. Pojawienie się Natalki w moim życiu pomimo trudności i problemów, jakie niesie ze sobą zespół Downa, przewartościowało całe moje życie. Choć niekiedy jest ciężko, a nawet bardzo i sił brakuje, to bezwarunkowa miłość, którą obdarza mnie każdego dnia  ta mała istotka oddaje wszystko i pomaga przezwyciężyć wszystkie trudności.

Natalka nie mówi, nie jest samodzielna

Natalka  ma 8 lat. Zaczęła chodzić w 4 roku życia. Dziewczynka  nie mówi,  nie jest samodzielna, wymaga ciągłego wsparcia i opieki osoby dorosłej.  Natalka jest rehabilitowana od urodzenia  metodą NDT Bobath, jest również objęta wszechstronną terapią: pedagogiczna, logopedyczna,  dogoterapia, muzykoterapia, rehabilitacja wzroku, hipoterapia. Znajduje się  też pod stałą opieką specjalistów: endokrynologa, okulisty, laryngologa, optometrysty, genetyka, ortopedy, foniatry, neurologa. Na większość wizyt u lekarzy specjalistów uczęszczamy prywatnie ze względu na długie terminy oczekiwania w poradniach publicznych.

Osiągnąć samodzielność

Dla lepszego funkcjonowania, Natalce potrzebna jest systematyczna i wszechstronna terapia, udział w turnusach rehabilitacyjnych i logopedycznych, stymulowanie różnymi bodżcami. Z uwagi na ogromne wydatki ponoszone na leczenie Natalki, nie jestem w stanie pokryć kosztów chociażby jednego w roku turnusu, który mógłby poprawić funkcjonowanie mojej  córeczki. Dlatego zwracam się z prośbą  o wsparcie dla mojej córeczki.

Zwracam się o pomoc

Moim marzeniem  jako matki jest to , aby Natalka była w przyszłości samodzielna. Wciąż też czekam na to, kiedy wypowie w końcu wyczekiwane słowo mama. Z całego serca proszę Was Kochani o wsparcie mojej córeczki. Pomóc można Natalce wpłacając dowolną darowiznę na tej zbiórce , jak również  wpłacając środki na jej subkonto w Fundacji  Dzieciom " Zdążyć z Pomocą ". Zapraszam również do śledzenia fanpage Natalki na Facebooku

https://www.facebook.com/natka.teczowyswiat/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Mateusz - awatar

  Mateusz

  26.11.20
  26.11.20

  Mam nadzieję że pani córka jak najszybciej dojdzie do pełnej sprawności, pozdrawiam.

 • Krzysiu - awatar

  Krzysiu

  24.11.20
  24.11.20

  Wpłata raczej drobna Sam więcej nie mam ale życzę dużo zdrowia

 • Katarzyna - awatar

  Katarzyna

  24.11.20
  24.11.20

  Życzę wszystkiego dobrego i wiele uśmiechu na każdy dzień. :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.11.20
  22.11.20

  :)

 • MATI MOTOR LUBLIN - awatar

  MATI MOTOR LUBLIN

  18.11.20
  18.11.20

  życzę zdrowia

24 517 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 777 osób
Wpłać teraz
 
Jolanta Śliwińska - awatar

Jolanta Śliwińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 777

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marcin Statkiewicz - awatar
Marcin Statkiewicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gabriel Godzik - awatar
Gabriel Godzik
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij