Bożena Mansfeld - awatar

Bożena Mansfeld

Organizator zbiórki

Witam zbieramy pieiazki na leczenie naszego pupili Szariczka.Niedawno okazało się się że jest bardzo chory,a mianowicie choruje na serce i początkowa anemię.

Leczenie pieska jest leczeniem długotrwały w ostatnich 2 tygodniach siedzimy oo 2/3razy u weterynarza i innych klinikach.

Serce malucha jest za duże jak na takiego małego pieska jak on.Pi


sek ma przerost prawej komory serca.Widoczna niewielki ilość wolnego płynu w worku osierdziowym,płyn jest bardzo gęsty ,podejrzenie zawartości krwistej. Na granicy prawej komory i prawego przedziałach widoczna zmiana hyperechogenna19/12mm -w diagnostyce różnicowej należy wiązać pod uwagę zapalenie worka osierdziowego lub zmianę nowotworowa. 

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Bożena Mansfeld - awatar

  Bożena Mansfeld

  25.04.19
  25.04.19

  Szarik ma 7 miesięcy dostaliśmy go w prezencie ślubnym, dokładnie 4.04.2019 dowiedzieliśmy się o chorobie naszego małego pieska, który zachorował na serce oraz ma początkową anemie. Szarik potrzebuje długotrwałego leczenia na, która niestety Nas nie stać. Po szeregu wszystkich badań wydaliśmy nasze wszystkie oszczędności, dlatego też nie stać nas na dalsze leczenie i zwracamy się z prośbą o każdą złotówkę na leczenie naszego psa. Ważą się losy mojego życia, liczy się każdy dzień. Proszę więc Was o wsparcie finansowe mojej w mojej chorobie.

  Zdjęcie aktualności 30 258

Bożena Mansfeld - awatar

Bożena Mansfeld

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij