Zbiórka Pomóżmy Bartkowi w rehabilitacji - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Bartkowi w rehabilitacji

Zbiórka Pomóżmy Bartkowi w rehabilitacji - zdjęcie główne

Pomóżmy Bartkowi w rehabilitacji

3 617 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób
Wpłać teraz
 
Katarzyna Michalska - awatar

Katarzyna Michalska

Organizator zbiórki

Witam, mieszka wśród nas, chłopiec o imieniu Bartek. Bartek choruje na postępujący zanik mięśni, ma 20 lat. Od 10 r.ż porusza się na wózku inwalidzkim, wymaga stałej opieki i rehabilitacji. Samodzielnie nie ubierze się, nie przesiądzie z wózka na łózko, trzeba mu we wszystkim pomóc. Robi to wszystko mama,Bartek ma jeszcze dwoje rodzeństwa, 18 letnią siostrę i 9 letniego brata. Mama wychowuje dzieci sama, gdyż tato zmarł 3 lata temu. 

Bartek potrzebuje rehabilitacji w domu, z NFZ rehabilitacja w domu to 10 zabiegów rocznie!

Bartek ma rehabilitanta w domu, niestety koszty takiej rehabilitacji są ogromne, 60 zł za godzinę.

Bartek już nigdy nie stanie samodzielnie na nogi, ale dzięki rehabilitacji,możemy mu ulżyć w cierpieniu, by choroba nie postępowała i by nie zaatakowała narządy wewnętrzne.

Ratujmy Bartka, bo pomimo swojej niepełnosprawności chce życ jak kazda istota na ziemi.

Każdy potrzebuje swojego Anioła Stróża, bądźmy nim dla Bartka-którego,że życie doświadczyło go już mocno...liczy się każda złotówka.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Katarzyna Michalska - awatar

  Katarzyna Michalska

  13.02.20
  13.02.20

  Kochani darczyńcy ❤ pomóżmy zebrać na 100 godzin rehabilitacji dla Bartka 🙏🙏🙏. Dziękujemy za dotychczasowe wpłaty i prosimy Aniołów o dalszą pomóc. 🙏❤ Tylko rehabilitacja pomaga Bartkowi opóźnić rozwój choroby. Dziękujemy ❤❤❤

Komentarze


 • I. K - awatar

  I. K

  20.06.20
  20.06.20

  Dużo zdrowia, sił w pokonywaniu trudności

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.06.20
  17.06.20

  Razem damy radę

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.12.19
  18.12.19

  Boze blogoslaw ❤️

3 617 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób
Wpłać teraz
 
Katarzyna Michalska - awatar

Katarzyna Michalska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 65

I. K - awatar
I. K
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gabriela - awatar
Gabriela
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania P - awatar
Ania P
10
Gosia - awatar
Gosia
50
Kinga - awatar
Kinga
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij