Zbiórka Wózek dla Oli - zdjęcie główne

Wózek dla Oli

12 170 zł  z 11 800 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby
Wpłać teraz
 
Jadwiga Martyniak - awatar

Jadwiga Martyniak

Organizator zbiórki


Cześć wszystkim ! Mam na imię Ola. Mam 26 lat i od urodzenia zmagam się z moją niepełnosprawnością jaką jest przepuklina oponowo- rdzeniowa. Wymagam stałego leczenia i rehabilitacji, abym mogła jak najlepiej funkcjonować wśród zdrowych ludzi. Uczęszczam również na warsztaty terapeutyczne, na których spotykam się ze znajomymi i wykonuje różne prace , które dają mi bardzo dużo radości. Niedawno odkryłam nową pasję jaką jest bieganie ( oczywiście z osobą towarzyszącą). Brałam już m.in udział w półmaratonie Silesia.
Jednakże zakres techniczny mojego wózka nie pozwala na swobodne poruszanie się w codziennych aktywnościach, nie mówiąc już o kontynuacji mojej pasji. Stąd moja prośba do Was, ludzi z wielkim sercem o wsparcie mnie choćby najmniejszą kwotą na zakup nowego wózka. Koszt takiego sprzętu wynosi 11.800 zł. Staram się o dofinansowanie z PFRON-u i NFZ, które będzie w granicach 1.500 zł, resztę muszę pokryć sama, a jest to koszt przekraczający możliwości moje i mojej rodziny, stąd prośba o Wasze wsparcie. Wierzę, że razem z Wami  uda się osiągnąć Mój cel :-)
Pamiętajcie, że dobro powraca :-)!
W zamian odwdzięczę się dobrym wynikiem w kolejnym starcie :-)
Ola

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Magda - awatar

  Magda

  16.10.20
  16.10.20

  :***

  • Jadwiga Martyniak - awatar

   Jadwiga Martyniak - Organizator zbiórki

   16.10.20
   16.10.20

   💗💗💗

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.03.18
  15.03.18

  Powodzenia! Nigdy się nie poddawaj :)

12 170 zł  z 11 800 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby
Wpłać teraz
 
Jadwiga Martyniak - awatar

Jadwiga Martyniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 83

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marcin Pawłowski - awatar
Marcin Pawłowski
50
Sara Diana - awatar
Sara Diana
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ala Yui Sz - awatar
Ala Yui Sz
80
Karolina Richter - awatar
Karolina Richter
100
Olu, kochamy Cię i jesteś dla nas ważna! :* - awatar
Olu, kochamy Cię i jesteś dla nas ważna! :*
20
Elżbieta Stanik - awatar
Elżbieta Stanik
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij