Zbiórka Wózek dla Oli - zdjęcie główne

Wózek dla Oli

1 946 zł z 11 800 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać teraz
 
Jadwiga Martyniak - awatar

Jadwiga Martyniak

Organizator zbiórki


Cześć wszystkim ! Mam na imię Ola. Mam 26 lat i od urodzenia zmagam się z moją niepełnosprawnością jaką jest przepuklina oponowo- rdzeniowa. Wymagam stałego leczenia i rehabilitacji, abym mogła jak najlepiej funkcjonować wśród zdrowych ludzi. Uczęszczam również na warsztaty terapeutyczne, na których spotykam się ze znajomymi i wykonuje różne prace , które dają mi bardzo dużo radości. Niedawno odkryłam nową pasję jaką jest bieganie ( oczywiście z osobą towarzyszącą). Brałam już m.in udział w półmaratonie Silesia.
Jednakże zakres techniczny mojego wózka nie pozwala na swobodne poruszanie się w codziennych aktywnościach, nie mówiąc już o kontynuacji mojej pasji. Stąd moja prośba do Was, ludzi z wielkim sercem o wsparcie mnie choćby najmniejszą kwotą na zakup nowego wózka. Koszt takiego sprzętu wynosi 11.800 zł. Staram się o dofinansowanie z PFRON-u i NFZ, które będzie w granicach 1.500 zł, resztę muszę pokryć sama, a jest to koszt przekraczający możliwości moje i mojej rodziny, stąd prośba o Wasze wsparcie. Wierzę, że razem z Wami  uda się osiągnąć Mój cel :-)
Pamiętajcie, że dobro powraca :-)!
W zamian odwdzięczę się dobrym wynikiem w kolejnym starcie :-)
Ola

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    15.03.18
    15.03.18

    Powodzenia! Nigdy się nie poddawaj :)

1 946 zł z 11 800 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać teraz
 
Jadwiga Martyniak - awatar

Jadwiga Martyniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Edyta Kaczmarek - awatar
Edyta Kaczmarek
600
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
renata - awatar
renata
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ela Elzbieta Elgru - awatar
Ela Elzbieta Elgru
20
Katarzyna Szadkowska - awatar
Katarzyna Szadkowska
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sara Diana - awatar
Sara Diana
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij