Zbiórka Miki potrzebuje pilnie operacji - miniaturka zdjęcia

Miki potrzebuje pilnie operacji Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Miki potrzebuje pilnie operacji - zdjęcie główne

Miki potrzebuje pilnie operacji

4 053 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 97 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Magnowska - awatar

Małgorzata Magnowska

Organizator zbiórki

Strach , Niemoc i Niepewność każdego dnia , te uczucia są w nas codziennie, dla rodziców sprawujących opiekę nad chorym dzieckiem takie emocje są na pierwszym planie. 

Nasz dramat trwa od czasu gdy podczas swoich zajęć stracił władzę w nogach, szybka diagnoza postawiona przez lekarzy brzmiała jak wyrok. 

Dyskopatia na poziomie L5-S1 która doprowadziła do  zmian patologicznych w obrębie kręgosłupa,  obecnie synek ma niedowład kończyn w wyniku przemieszczenie się  międzykręgowego dysku, który uciska na nerwy korzeniowe.

Jedynie szybka operacja pozwoli naszemu synkowi wrócić do pełni zdrowia, pomimo tak młodego wieku i zaawansowanej choroby , termin operacji nie może być przeprowadzony w trybie natychmiastowym , trzeba czekać na swoją kolej, termin jest dość odległy. 

Lekarze opiekujący się moim synem  zasugerowali abym  prywatnie przeprowadziła  operację , koszt  mnie przerósł.  

Codziennie nasz syn pyta czy wreszcie uda mu się stanął na nogi , niestety nie potrafimy udzielić mu jednoznacznej odpowiedzi, z łzami w oczach mówiły jeszcze trochę , jeszcze moment przybędą Aniołowie którzy ci pomogą .

Znajomi i najbliżsi, pomogli mi uzbierać kwotę 7 tysięcy , brakuje jeszcze 12 tysięcy do pełni szczęścia mojego dziecka. 

Proszę wszystkich o najmniejszy grosz, każda złotówka pozwoli nam szybko dojść do pełni zdrowia. 

Za każde wsparcie dziękuję po stokroć . Niech dobro do Was wraca z jeszcze większą mocą !.


Z nadzieją kochająca MAMA 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.03.2023
  10.03.2023

  🙏💗

  • Małgorzata Magnowska - awatar

   Małgorzata Magnowska - Organizator zbiórki

   10.03.2023
   10.03.2023

   Dziękuję z całego serca, powoli tracimy wiarę ze nam się uda. Jest pani Aniołem, taki ludzi potrzebuje dzisiejszy świat.

4 053 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 97 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Magnowska - awatar

Małgorzata Magnowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 97

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
23
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
14
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kamila - awatar
Kamila
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ucek - awatar
Ucek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
95

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij