Zbiórka Poukładaj mój świat - zdjęcie główne

Poukładaj mój świat

3 006 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać teraz
 
Marcela Zielińska - awatar

Marcela Zielińska

Organizator zbiórki

Fundacja DOM - Dbamy o Młodych ma nowego podopiecznego, Szymona. Szymon to prześliczny, trzyletni chłopczyk. Wychowuje się z dwójką rodzeństwa oraz mamą - Panią Elwirą - która sama zmaga się nowotworem i dzielnie od wielu lat walczy o siebie i cenne życie!
Od jakiegoś czasu Pani Elwira zauważyła, że Szymon jest jakby nieobecny, że jego mowa się uwstecznia, że przestaje słuchać co do niego się mówi. Nie okazuje uczuć, nie chce się przytulać, ani nie integruje się z innymi dziećmi w przedszkolu.
Wysłaliśmy Panią Elwirę wraz z synem na szereg badań, zarówno do szpitala specjalistycznego w Poznaniu, jak i Łodzi. Okazało się, że ten śliczny chłopiec ma autyzm oraz ADHD.
Pani Elwira musiała przeprowadzić się z mieszkania w bloku do nowo wynajętego domu. Mieszkanie na piętrze stanowiło zagrożenie życia dla chłopca. W domu nie ma kuchenki do gotowania ani piekarnika. Potrzebne są garnki i rzeczy do kuchni.
Ale co najważniejsze ! Potrzebne jest nowe, specjalistyczne przedszkole dla Szymona oraz szereg wizyt u specjalistów.

Dlatego po raz kolejny prosimy Was - drodzy darczyńcy o pomoc.
Jeśli chcecie wesprzeć te rodzinę finansowo, można to zrobić tu. Każda złotówka się liczy!
Natomiast liczymy także na pomoc rzeczową.
Pomóżcie poukładać trudny świat Szymona!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Dave - awatar

  Dave

  19.09.19
  19.09.19

  Trzymam kciuki !

 • Kołcz Majk - awatar

  Kołcz Majk

  19.09.19
  19.09.19

  Szymek, Twój wewnętrzny świat jest piękny i faktycznie czasami nie chce się z niego wychodzić. Coś o tym wiem. Jednak życie opiera się o to co w środku i tym co dookoła, więc z przyjemnością Ci pomogę otworzyć się na otoczenie. Trzymam kciuki mały bohaterze!

3 006 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać teraz
 
Marcela Zielińska - awatar

Marcela Zielińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 28

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Arek Bąk - awatar
Arek Bąk
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krzysztof Niemczynski - awatar
Krzysztof Niemczynski
100
Paweł Płoskonka - awatar
Paweł Płoskonka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marta Dadej - awatar
Marta Dadej
20
Maciek Kwiatkowski - awatar
Maciek Kwiatkowski
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij