Edyta Kaczmarczyk - awatar

Edyta Kaczmarczyk

Organizator zbiórki

Witam. Mam na imię Edyta. Jestem mamą 5 miesięcznej córeczki, za którą codziennie dziękuję Bogu. Jest ona moim światełkiem, motorem który napędza mnie do życia. Patrząc na nią, gdy się uśmiecha wiem, że mam dla kogo żyć i nie mogę się poddać.

Niestety.
Jesteśmy same, wynajmujemy jeden pokój - żyjemy przysłowiowo od 1 do 1. Nasze główne źródło dochodu to świadczenie i moja dorywcza praca. Czasem patrząc na moją córcie, boję się co będzie jutro, czy będę w stanie zapewnić jej ciepły posiłek, cy jutro będzie lepiej?  Ale wiem, że muszę zapewnić jej wszystko co najlepsze - każde dziecko na to zasługuje..

Przechodząc do sedna chciałbym prosić Państwa o pomoc finansową jak i w postaci rzeczowej (pampersy, jakieś drobne artykułu spożywcze). Dlaczego o to proszę? Nie jestem osobą chorą, nie zbieram na dzieci z Afryki. Po prostu.. wpadłam w długi, najpierw jedna pożyczka później druga na spłatę pierwszej. Wszystko dla tego że byłam w ciężkiej sytuacji. Bez pomocy rodziny. Zdana na siebie. Błędne koło. Które spędza mi sen z powiek, zabiera radość życia i rujnuje moje życie. Wiem, że są osoby bardziej potrzebujące, lecz gdyby ktoś o dobrym sercu, pomógł mi będę bardzo wdzięczna..

Chcialabym tylko zacząć od nowa.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Edyta Kaczmarczyk - awatar

Edyta Kaczmarczyk

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij