Zbiórka Szansa na życie.. - miniaturka zdjęcia

Szansa na życie..

Zbiórka Szansa na życie.. - zdjęcie główne

Szansa na życie..

0 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Edyta Kaczmarczyk - awatar

Edyta Kaczmarczyk

Organizator zbiórki

Witam. Mam na imię Edyta. Jestem mamą 5 miesięcznej córeczki, za którą codziennie dziękuję Bogu. Jest ona moim światełkiem, motorem który napędza mnie do życia. Patrząc na nią, gdy się uśmiecha wiem, że mam dla kogo żyć i nie mogę się poddać.

Niestety.
Jesteśmy same, wynajmujemy jeden pokój - żyjemy przysłowiowo od 1 do 1. Nasze główne źródło dochodu to świadczenie i moja dorywcza praca. Czasem patrząc na moją córcie, boję się co będzie jutro, czy będę w stanie zapewnić jej ciepły posiłek, cy jutro będzie lepiej?  Ale wiem, że muszę zapewnić jej wszystko co najlepsze - każde dziecko na to zasługuje..

Przechodząc do sedna chciałbym prosić Państwa o pomoc finansową jak i w postaci rzeczowej (pampersy, jakieś drobne artykułu spożywcze). Dlaczego o to proszę? Nie jestem osobą chorą, nie zbieram na dzieci z Afryki. Po prostu.. wpadłam w długi, najpierw jedna pożyczka później druga na spłatę pierwszej. Wszystko dla tego że byłam w ciężkiej sytuacji. Bez pomocy rodziny. Zdana na siebie. Błędne koło. Które spędza mi sen z powiek, zabiera radość życia i rujnuje moje życie. Wiem, że są osoby bardziej potrzebujące, lecz gdyby ktoś o dobrym sercu, pomógł mi będę bardzo wdzięczna..

Chcialabym tylko zacząć od nowa.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Edyta Kaczmarczyk - awatar

Edyta Kaczmarczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij