Zbiórka Szansa na życie.. - miniaturka zdjęcia

Szansa na życie..

Zbiórka Szansa na życie.. - zdjęcie główne

Szansa na życie..

0 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Edyta Kaczmarczyk - awatar

Edyta Kaczmarczyk

Organizator zbiórki

Witam. Mam na imię Edyta. Jestem mamą 5 miesięcznej córeczki, za którą codziennie dziękuję Bogu. Jest ona moim światełkiem, motorem który napędza mnie do życia. Patrząc na nią, gdy się uśmiecha wiem, że mam dla kogo żyć i nie mogę się poddać.

Niestety.
Jesteśmy same, wynajmujemy jeden pokój - żyjemy przysłowiowo od 1 do 1. Nasze główne źródło dochodu to świadczenie i moja dorywcza praca. Czasem patrząc na moją córcie, boję się co będzie jutro, czy będę w stanie zapewnić jej ciepły posiłek, cy jutro będzie lepiej?  Ale wiem, że muszę zapewnić jej wszystko co najlepsze - każde dziecko na to zasługuje..

Przechodząc do sedna chciałbym prosić Państwa o pomoc finansową jak i w postaci rzeczowej (pampersy, jakieś drobne artykułu spożywcze). Dlaczego o to proszę? Nie jestem osobą chorą, nie zbieram na dzieci z Afryki. Po prostu.. wpadłam w długi, najpierw jedna pożyczka później druga na spłatę pierwszej. Wszystko dla tego że byłam w ciężkiej sytuacji. Bez pomocy rodziny. Zdana na siebie. Błędne koło. Które spędza mi sen z powiek, zabiera radość życia i rujnuje moje życie. Wiem, że są osoby bardziej potrzebujące, lecz gdyby ktoś o dobrym sercu, pomógł mi będę bardzo wdzięczna..

Chcialabym tylko zacząć od nowa.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Edyta Kaczmarczyk - awatar

Edyta Kaczmarczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij