Zbiórka Operacja kolana z przeszczepem - miniaturka zdjęcia

Operacja kolana z przeszczepem

Zbiórka Operacja kolana z przeszczepem - zdjęcie główne

Operacja kolana z przeszczepem

81 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Agnieszka K - awatar

Agnieszka K

Organizator zbiórki

Witam, 

Pół roku temu miałam kontuzje kolana. Początkowo wyglądało to na zwykle stłuczenie, niestety stan nogi nie ulegał poprawie. Po wykonanym rezonansie okazało się, że noga wymaga dwóch operacji. Pierwsza z nich to artroskopia, kolejna to przeszczep wiązadła. Termin jaki wyznaczono mi na NFZ to 12.2020. Operacje prywatnie kosztują 15 tysięcy złotych, do tego należy doliczyć roczną rehabilitacje. Mimo wszelkich starań nie udało mi się uzbierać pieniędzy na prywatne zabiegi, stan nogi ponownie  dokucza mi w życiu codziennym. Nie mogę swobodnie chodzić. O wyjściu na wesele, do klubu, czy wyjeździe na narty na chwile obecną mogę zapomnieć. Tracę najcenniejsze lata młodości. Gdyby nie udało mi się uzbierać pieniędzy, będę musiała wykonać operacje w grudniu 2020, po rocznej rehabilitacji będę miała ponad 24 lata, w tej chwili mam 21...

Za wszelkie wpłaty będę bardzo wdzięczna. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
81 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Agnieszka K - awatar

Agnieszka K

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Artem Krainiev - awatar
Artem Krainiev
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karol N. - awatar
Karol N.
20
Błażej W. - awatar
Błażej W.
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij