Zbiórka Czy to już KONIEC 😢💔 - miniaturka zdjęcia

Czy to już KONIEC 😢💔

Czy to już KONIEC 😢💔

20 435 zł z 9 400 zł (Cel)
Wpłaciło 312 osób
Wpłać teraz
 

Ta historia trwała ponad 5 lat przez ten czas nasza maleńka grupka kilku osób uratowała ponad 2000 zwierząt , ale niestety mimo bólu i rozpaczy musimy przestać działać dlaczego ..... poświęć 30 sekund i przeczytaj i błagamy pomóż nam istnieć to sens naszego życia wiemy ,że robimy wszystko co w ludzkiej mocy by ratować ..... 

💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔Kochani przyjaciele ,znajomi i wszyscy ,którzy nas wspierają . Ze względu na totalny brak funduszy  , zadłużenie w hotelach i klinikach   Z dniem dzisiejszym z bólem serca musimy wstrzymać działalność inspektoratu  Poznań i to tym razem na dłużej . Mimo naszych ogromnych wysiłków , ciężkiej pracy , bezgranicznego poświęcenia nie mamy już naprawę możliwości działania . Prowadzimy 35 postępowań karnych i administracyjnych we trójkę , jeździmy na interwencje , każda z nas ma dzieci pracę  i swoje zwierzęta . Niestety doba jest zbyt krótka i na coś musiało zabraknąć czasu i napewno umiejętności . Nam zabrakło 😢na to żeby pozyskiwać środki na ratowanie i leczenie zwierząt . Takiej beznadziejnej sytuacji jeszcze nie miałyśmy . Wiele razy byłyśmy zadłużone i bez pieniędzy , ale zawsze była nadzieja na 1 proc , na wsparcie od Was . W tym roku niestety 1 proc to było 3.500 zł ..... przy naszym intensywnym działaniu , nie starczyło to nawet na pokrycie 20 proc bierzącego  zadłużenia i  kosztów które cały czas rosną . Nie umiemy jak widać  najważniejszego 😞zbierać pieniędzy co oznacza ,że nie mamy za co utrzymywać naszych podopiecznych . Tak naprawdę nigdy nie wyszłyśmy na prostą i nigdy nie mawialiśmy „wolnych „środków na koncie i zero długów . Od lat łatamy dziury , jednak ta dziura  jest chyba „ czarną dziurą”  .
Jeździmy po całej Polsce na rozprawy sądowe , przesłuchania są to tysiące   km rocznie . Robimy to za swoje pieniądze i często kosztem pracy .... nie mamy już z czego dokładać do leczenia i hotelowania zwierzaków . Nie przesadzę mówiąc , że rocznie wyjazdy na interwencje to nie tysiące , a dziesiątki tysięcy km prywatnymi samochodami , przy czym nigdy nie wzięłyśmy pieniędzy za benzynę , i nigdy byśmy nie wzięły . Teraz jednak nadszedł znowu cholerny kryzys , który tragiczny w skutkach będzie niestety dla potrzebujących zwierząt , bo właśnie od dzisiaj przestajemy przyjmować zgłoszenia i wstrzymujemy dzialalność.  Te , które czekają gdzieś tam w syfie , umierające z głodu , nie doczekają pomocy , będą umierały w cierpieniu ....bo my już nie dojedziemy 😢😢😢😢 Miałyśmy tyle planów i tyle pomysłów chciałyśmy zawrócić rzekę kijem, chciałyśmy robić dobro , pomagać dając od siebie wszytko nie oczekując niczego tylko miłości i szczęścia dla zwierząt .... wszytko umarło w jednej chwili w podsumowaniu finansowym .
Choć serca nam pękają , rachunki płacić trzeba 😞😞😞
„ Zabiła „ nas kasa ,a dokładnie  jej brak , zabiła nas  psychicznie , bo  świadomości ,że nie możemy ratować (choć zgłoszeń jest ogrom ) nie powala normalnie żyć .
My wiemy,że tam i tam i tam ........ czekają na pomoc i na ratunek niczemu  niewinne zwierzaki ...... Zmaltretowane , zostawione same sobie , a nas tam do cholery nie ma 😩Dlaczego ,dlaczego tak musi być ,że choć serce pęka , ty jesteś gotowa rzucić  w tej chwil wszystko i jechać na ratunek ......ale nie możesz....bo odebrać to jedno , ale zapewnić leczenie opiekę i znaleźć kochający dom to tak naprawdę jest sztuka i sens naszego działania .
Chciałam ze swojej strony podziękować Wam za te lata wsparcia i za ponad 5  lat działania i ponad 2 tysiące uratowanych istnień .

Choć chyba już dawno przestałam wierzyć w cuda , każde z nas łudzi się ,że coś się stanie i wygramy kolejną bitwę w tej nierównej (i chyba skazanej na klęskę 😢💔) wojnie .....kolejny raz nam się uda ....
Ale to tylko pobożne życzenia .... rzeczywistość jest bezwzględna 😞 A konto swieci pustkami 😢

Widać wszystko musi się kiedyś skończyć ... Piszę ten post choć wiem ,że wspólnie z Karolina Marta Marzec  Anna Karolina Kaczmarek Agnieszka Skomska  Jules Kka Ania Woźna   Marta Magdalena Potocka Piotr Rapacz Kasia Szmajter Joanna Rykowska Monika Juszko Anna Cska i wielu innym osobom ,zrobiliśmy kawał -naprawdę ogrom dobrej roboty i moglibyśmy zrobić więcej ....
Jednak ekonomia jest nieubłagana , a pieniądze nie urosną na drzewach .
Dziękuję za wasze serca i łzy , za adopcje za wszytko ..... łykając łzy czekamy na cud......
Razem mamy kilka tysięcy znajomych ma fb błagam ratujcie nas byśmy my mogły ratować te biedne istoty 😢

Dziękujemy  ekipa Mondo Cane -Inspektorat Poznań

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • DiasCom - awatar

  DiasCom

  08.11.18
  08.11.18

  Powodzenia! Wytrwałości w dalszych działaniach.

 • Agata - awatar

  Agata

  08.11.18
  08.11.18

  Dziękuje Wam bardzo że z oddaniem pomagacie czworonogom 🙂

 • Mareckij - awatar

  Mareckij

  07.11.18
  07.11.18

  Chociaż tak mogę pomóc. Życzę powodzenia i wierzę że zaświeci słońce.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.11.18
  07.11.18

  3mam kciuki za Was 😊

 • Marta Łukaszewicz - awatar

  Marta Łukaszewicz

  07.11.18
  07.11.18

  Dorzuciłam troszkę 😊 powodzenia 😊

20 435 zł z 9 400 zł (Cel)
Wpłaciło 312 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 312

Iwona - awatar
Iwona
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
AnaB - awatar
AnaB
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Alicja - awatar
Alicja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Basia - awatar
Basia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij