Zbiórka Czy to już KONIEC 😢💔 - miniaturka zdjęcia

Czy to już KONIEC 😢💔

Ta historia trwała ponad 5 lat przez ten czas nasza maleńka grupka kilku osób uratowała ponad 2000 zwierząt , ale niestety mimo bólu i rozpaczy musimy przestać działać dlaczego ..... poświęć 30 sekund i przeczytaj i błagamy pomóż nam istnieć to sens naszego życia wiemy ,że robimy wszystko co w ludzkiej mocy by ratować ..... 

💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔Kochani przyjaciele ,znajomi i wszyscy ,którzy nas wspierają . Ze względu na totalny brak funduszy  , zadłużenie w hotelach i klinikach   Z dniem dzisiejszym z bólem serca musimy wstrzymać działalność inspektoratu  Poznań i to tym razem na dłużej . Mimo naszych ogromnych wysiłków , ciężkiej pracy , bezgranicznego poświęcenia nie mamy już naprawę możliwości działania . Prowadzimy 35 postępowań karnych i administracyjnych we trójkę , jeździmy na interwencje , każda z nas ma dzieci pracę  i swoje zwierzęta . Niestety doba jest zbyt krótka i na coś musiało zabraknąć czasu i napewno umiejętności . Nam zabrakło 😢na to żeby pozyskiwać środki na ratowanie i leczenie zwierząt . Takiej beznadziejnej sytuacji jeszcze nie miałyśmy . Wiele razy byłyśmy zadłużone i bez pieniędzy , ale zawsze była nadzieja na 1 proc , na wsparcie od Was . W tym roku niestety 1 proc to było 3.500 zł ..... przy naszym intensywnym działaniu , nie starczyło to nawet na pokrycie 20 proc bierzącego  zadłużenia i  kosztów które cały czas rosną . Nie umiemy jak widać  najważniejszego 😞zbierać pieniędzy co oznacza ,że nie mamy za co utrzymywać naszych podopiecznych . Tak naprawdę nigdy nie wyszłyśmy na prostą i nigdy nie mawialiśmy „wolnych „środków na koncie i zero długów . Od lat łatamy dziury , jednak ta dziura  jest chyba „ czarną dziurą”  .
Jeździmy po całej Polsce na rozprawy sądowe , przesłuchania są to tysiące   km rocznie . Robimy to za swoje pieniądze i często kosztem pracy .... nie mamy już z czego dokładać do leczenia i hotelowania zwierzaków . Nie przesadzę mówiąc , że rocznie wyjazdy na interwencje to nie tysiące , a dziesiątki tysięcy km prywatnymi samochodami , przy czym nigdy nie wzięłyśmy pieniędzy za benzynę , i nigdy byśmy nie wzięły . Teraz jednak nadszedł znowu cholerny kryzys , który tragiczny w skutkach będzie niestety dla potrzebujących zwierząt , bo właśnie od dzisiaj przestajemy przyjmować zgłoszenia i wstrzymujemy dzialalność.  Te , które czekają gdzieś tam w syfie , umierające z głodu , nie doczekają pomocy , będą umierały w cierpieniu ....bo my już nie dojedziemy 😢😢😢😢 Miałyśmy tyle planów i tyle pomysłów chciałyśmy zawrócić rzekę kijem, chciałyśmy robić dobro , pomagać dając od siebie wszytko nie oczekując niczego tylko miłości i szczęścia dla zwierząt .... wszytko umarło w jednej chwili w podsumowaniu finansowym .
Choć serca nam pękają , rachunki płacić trzeba 😞😞😞
„ Zabiła „ nas kasa ,a dokładnie  jej brak , zabiła nas  psychicznie , bo  świadomości ,że nie możemy ratować (choć zgłoszeń jest ogrom ) nie powala normalnie żyć .
My wiemy,że tam i tam i tam ........ czekają na pomoc i na ratunek niczemu  niewinne zwierzaki ...... Zmaltretowane , zostawione same sobie , a nas tam do cholery nie ma 😩Dlaczego ,dlaczego tak musi być ,że choć serce pęka , ty jesteś gotowa rzucić  w tej chwil wszystko i jechać na ratunek ......ale nie możesz....bo odebrać to jedno , ale zapewnić leczenie opiekę i znaleźć kochający dom to tak naprawdę jest sztuka i sens naszego działania .
Chciałam ze swojej strony podziękować Wam za te lata wsparcia i za ponad 5  lat działania i ponad 2 tysiące uratowanych istnień .

Choć chyba już dawno przestałam wierzyć w cuda , każde z nas łudzi się ,że coś się stanie i wygramy kolejną bitwę w tej nierównej (i chyba skazanej na klęskę 😢💔) wojnie .....kolejny raz nam się uda ....
Ale to tylko pobożne życzenia .... rzeczywistość jest bezwzględna 😞 A konto swieci pustkami 😢

Widać wszystko musi się kiedyś skończyć ... Piszę ten post choć wiem ,że wspólnie z Karolina Marta Marzec  Anna Karolina Kaczmarek Agnieszka Skomska  Jules Kka Ania Woźna   Marta Magdalena Potocka Piotr Rapacz Kasia Szmajter Joanna Rykowska Monika Juszko Anna Cska i wielu innym osobom ,zrobiliśmy kawał -naprawdę ogrom dobrej roboty i moglibyśmy zrobić więcej ....
Jednak ekonomia jest nieubłagana , a pieniądze nie urosną na drzewach .
Dziękuję za wasze serca i łzy , za adopcje za wszytko ..... łykając łzy czekamy na cud......
Razem mamy kilka tysięcy znajomych ma fb błagam ratujcie nas byśmy my mogły ratować te biedne istoty 😢

Dziękujemy  ekipa Mondo Cane -Inspektorat Poznań

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

 • DiasCom - awatar

  DiasCom

  08.11.18
  08.11.18

  Powodzenia! Wytrwałości w dalszych działaniach.

 • Agata - awatar

  Agata

  08.11.18
  08.11.18

  Dziękuje Wam bardzo że z oddaniem pomagacie czworonogom 🙂

 • Mareckij - awatar

  Mareckij

  07.11.18
  07.11.18

  Chociaż tak mogę pomóc. Życzę powodzenia i wierzę że zaświeci słońce.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.11.18
  07.11.18

  3mam kciuki za Was 😊

 • Marta Łukaszewicz - awatar

  Marta Łukaszewicz

  07.11.18
  07.11.18

  Dorzuciłam troszkę 😊 powodzenia 😊

Wpłaty - 310

AnaB - awatar
20
AnaB
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Alicja - awatar
20
Alicja
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Basia - awatar
20
Basia
Ewka - awatar
20
Ewka
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij