Zbiórka Rozdzieliła je choroba... - miniaturka zdjęcia

Rozdzieliła je choroba...

Zbiórka Rozdzieliła je choroba... - zdjęcie główne

Rozdzieliła je choroba...

320 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 


Rozdzieliła je choroba...

Moja Pani zachorowała, nie może się już mną zająć, nie ma sił...

A ja jestem młodziutka, chce biegać po trawie, a w kojcu mam tylko zimny beton i kraty.

Czasami wydostaje się i uciekam, wtedy spotykam innych ludzi i samochody, boje się.

Chciałabym móc być blisko mojej Pani, chciałabym żeby mnie głaskała, kochała, chciałabym... ale nie mogę. Moja Pani musi odpoczywać, musi wyzdrowieć, i dlatego muszę szukać innej Pani, innego domu.

Może jeszcze ktoś mnie pokocha? Ja kocham wszystkich. Lubie ludzi, lubię dzieci, lubię się bawić.

Kochani potrzebna pomoc dla młodej niespełna rocznej suni, która zza krat ogląda świat.

Zycie pisze swoje scenariusze, i dla tej suni i jej Pani napisało właśnie swój - smutny.

Musimy pomóc zanim kolejna ucieczka skończy się tragicznie. Pani nie ma sił żeby zająć się żywotnym, młodym brykającym psiakiem. Musimy sunie wysterylizować, przygotować na nowe życie.  Czeka na nią miejsce w Azylu dla tego typu psiaków. Musimy uzbierać na transport, sterylizacje. 

Każdy grosik od Was to dla niej szansa na nowe życie bo to stare  już ją bardzo skrzywdziło.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
320 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maria Strzelecka - awatar
Maria Strzelecka
20
Wiktoria P - awatar
Wiktoria P
10
Anna - awatar
Anna
50
Karolina P. - awatar
Karolina P.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij