Kasia Przybyszewska - awatar

Kasia Przybyszewska

Organizator zbiórki

 Paweł jest byłym reprezentantem Polski w piłce nożnej , całe swoje życie poświęcił footballowi. Trenował od dziecka , aby zrealizować swoje największe marzenie-grę z orzełkiem na piersiach .Wszystko było podporządkowane temu celowi. Po drodze musiał pokonać wiele trudności i zmierzyć się z niejedną kontuzją .Ostatnio usłyszał diagnozę lekarza-rak jelita. Jest już po pierwszym zabiegu , ale przed nim najważniejszy mecz życia ! Paweł gra o swoją rodzinę , przyszłość, Paweł gra teraz o życie! Nie raz powtarzał, że piłkarzem jest się całe życie , ponieważ  to bardziej kwestia charakteru niż wykonywanego zawodu .Udowadnia to szczególnie teraz, gdy choroba spadła znienacka, podstępnie, w trudnej sytuacji która wielu z nas by załamała. Paweł się nie poddaje, nie interesuje go gra na niebieskim stadionie -on woli zieloną murawę ;) Przed Pawłem ciężkie leczenie onkologiczne ,które chce wzmocnić wszelkimi metodami wspomagającymi .Chce połączyć obie terapie aby żyć, dlatego dziś potrzebuje Cię w swojej drużynie ! Zbieramy środki na suplementację, leczenie, konsultacje, które zwiększą szansę na wyzdrowienie oraz na wyjazd Pawła do specjalistycznej kliniki w Meksyku lub w Niemczech .Dziś czas jest niezwykle cenny, liczy się każda godzina , każdy dzień. Prosimy Was o wsparcie i przekazywanie środków na leczenie Pawła .Za każdą wpłatę i udostępnienie serdecznie dziękujemy .Dołącz do naszej drużyny!!!

Paweł Kryszałowicz .

Zbiórka została  zorganizowana przez znajomych i przyjaciół Pawła.

Aktualności

 • Kasia Przybyszewska - awatar

  Kasia Przybyszewska

  13.03.18
  13.03.18

  Paweł jest w trakcie leczenia onkologicznego, jest już po pierwszym cyklu chemioterapii nowotworów. Kolejnym etapem jest wspomaganie leczenia onkologicznego ,które rozpocznie w Klinice Hipertermii w Hannoverze.( od 14.03.2018) Podczas pierwszej siedmiodniowej kuracji zostaną wdrożone następujące formy leczenia : -lokalna hipertermia -wlew epigalokatechingalatu -wlew wit c -wlew selen -wlew curcumina -ozonoterapia -tlenoterapia -terapia fotodynamiczna -organoterapeutyki ( sznur pępowinowa dla komórek macie-rzystych) Pomiędzy cyklami chemioterapii , wskazane jest leczenie wspomagające oraz zwiększające intensywność działania chemii zapobiegające powstawaniu skutków ubocznych oraz rezystencji na leki. Odbudowa systemu immunologicznego oraz krwiotwórczego jest podstawą dalszego leczenia . Wymienione powyżej , a takżę inne zabiegi , będą odbywały się w systemie cyklicznym. Trzymajcie kciuki za szybki powrót do zdrowia Paweł Kryszałowicz wraz z Drużyną

  Zdjęcie aktualności 13 071

Komentarze

 • Piotr Gnida - awatar

  Piotr Gnida

  15.03.18
  15.03.18

  Wszystko Dobrego Paweł.

 • Maciej Rząca - awatar

  Maciej Rząca

  02.03.18
  02.03.18

  Jesteś idolem moje dzieciństwa Twoje bramki z eliminacji do mistrzostw w Korei ,Klasa sama w sobie. Ja poradziłem sobie z tą chorobą i Ty Pawle dasz radę! Trzymam kciuki!

 • kris - awatar

  kris

  01.03.18
  01.03.18

  Wracaj do zdrowia Kryszał :)

 • Gramy z secem - awatar

  Gramy z secem

  27.02.18
  27.02.18

  Gramy sercem ...

 • Krzychu - awatar

  Krzychu

  26.02.18
  26.02.18

  w dzieciństwie byłeś moim idolem, dzięki za te wszystkie bramki dla Amici i reprezentacji, trzymaj się Kryszał, wygrasz ten mecz !

Kasia Przybyszewska - awatar

Kasia Przybyszewska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 2 214

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Krystian Czaszejko - awatar
20
Krystian Czaszejko
Piotr Gnida - awatar
100
Piotr Gnida
Anonimowy Darczyńca - awatar
45
Anonimowy Darczyńca
Karol rutnicki - awatar
20
Karol rutnicki
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
40
Anonimowy Darczyńca
Fan Kryszałowicza - awatar
50
Fan Kryszałowicza
Seweryn Jakubowski - awatar
30
Seweryn Jakubowski

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij