Zbiórka Zbiórka dla Kryszała - miniaturka zdjęcia

Zbiórka dla Kryszała

Zbiórka Zbiórka dla Kryszała - zdjęcie główne

Zbiórka dla Kryszała

127 734 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 497 osób
Wpłać teraz
 
Kasia Przybyszewska - awatar

Kasia Przybyszewska

Organizator zbiórki

 Paweł jest byłym reprezentantem Polski w piłce nożnej , całe swoje życie poświęcił footballowi. Trenował od dziecka , aby zrealizować swoje największe marzenie-grę z orzełkiem na piersiach .Wszystko było podporządkowane temu celowi. Po drodze musiał pokonać wiele trudności i zmierzyć się z niejedną kontuzją .Ostatnio usłyszał diagnozę lekarza-rak jelita. Jest już po pierwszym zabiegu , ale przed nim najważniejszy mecz życia ! Paweł gra o swoją rodzinę , przyszłość, Paweł gra teraz o życie! Nie raz powtarzał, że piłkarzem jest się całe życie , ponieważ  to bardziej kwestia charakteru niż wykonywanego zawodu .Udowadnia to szczególnie teraz, gdy choroba spadła znienacka, podstępnie, w trudnej sytuacji która wielu z nas by załamała. Paweł się nie poddaje, nie interesuje go gra na niebieskim stadionie -on woli zieloną murawę ;) Przed Pawłem ciężkie leczenie onkologiczne ,które chce wzmocnić wszelkimi metodami wspomagającymi .Chce połączyć obie terapie aby żyć, dlatego dziś potrzebuje Cię w swojej drużynie ! Zbieramy środki na suplementację, leczenie, konsultacje, które zwiększą szansę na wyzdrowienie oraz na wyjazd Pawła do specjalistycznej kliniki w Meksyku lub w Niemczech .Dziś czas jest niezwykle cenny, liczy się każda godzina , każdy dzień. Prosimy Was o wsparcie i przekazywanie środków na leczenie Pawła .Za każdą wpłatę i udostępnienie serdecznie dziękujemy .Dołącz do naszej drużyny!!!

Paweł Kryszałowicz .

Zbiórka została  zorganizowana przez znajomych i przyjaciół Pawła.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kasia Przybyszewska - awatar

  Kasia Przybyszewska

  22.06.18
  22.06.18

  Odpowiadając na pytania wielu z Państwa Tak, zbiórka jest w dalszym ciągu aktywna. Tak.,leczenie w dalszym ciągu trwa - jest to systemowa chemioterapia oraz wsparcie leczeniem biologicznym,które jest prowadzone w klinice w Hannoverze. Kwota która została zebrana na leczenie jest w całości na nie przeznaczona. Po zakończonym leczeniu oraz potwierdzeniu badaniami kwota która pozostanie zostanie przeznaczona na cel charytatywny lub też leczenie innej osoby dotkniętej chorobą nowotworową. Choroba nowotworowa nie jest katarem, który leczy się w ciągu tygodnia, a przewlekłym długim procesem który trwa. W tej chwili przechodzę zaplanowane cykle chemioterapii oraz leczenie wspomagające, takich wyjazdów zaplanowanych jest jeszcze 6. Dziekuje za dotychczasowe wsparcie. Łączy nas piłka i pomaganie.

  Zdjęcie aktualizacji 16 621

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.07.20
  16.07.20

  Paweł trzymaj się chłopie!!!

 • Andrzej Paryła - awatar

  Andrzej Paryła

  13.04.20
  13.04.20

  Wracaj do zdrowia. Trzymam kciuki. Dużo zdrowia

 • Darek - awatar

  Darek

  12.04.20
  12.04.20

  Zawsze walczyłeś na boisku dlatego wierzę że i tę walkę wygrasz. Szybkiego powrotu do zdrowia życzę 💪

 • PIOTR DOBOSZ - awatar

  PIOTR DOBOSZ

  11.04.20
  11.04.20

  , Super piłkarz.... Talent i Pasja

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.04.20
  11.04.20

  Powodzenia !

127 734 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 497 osób
Wpłać teraz
 
Kasia Przybyszewska - awatar

Kasia Przybyszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 497

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tomasz Kasperkowicz - awatar
Tomasz Kasperkowicz
20
Rafał Czuba - awatar
Rafał Czuba
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Jarosław Sobolewski - awatar
Jarosław Sobolewski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gladi - awatar
Gladi
10
Aaron_Gunner - awatar
Aaron_Gunner
20
Kamil Szczepura - awatar
Kamil Szczepura
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij