Ewa Adamek - awatar

Ewa Adamek

Organizator zbiórki

Jestem zwierzolubem i wraz z grupką przyjaciół pomagam bezdomnym zwierzętom. Dziś proszę o pomoc w leczeniu malutkiego Uszatka - młodego kotka, który chory, siedząc na poboczu ruchliwej drogi czekał jedynie na cud... Kotek był osowiały, jednak na widok wyciągniętej ręki uciekł za ogrodzenie zakładu przemysłowego. Zostawiłam mu jedzenie i postanowiłam, że podjadę tu później. Kolejnego dnia kotek znów siedział w tym samym miejscu. Jego stan chyba przez dobę się pogorszył, bo dał się złapać bez większych problemów. Okazało się, że kiciuś kicha, a jego uszy są przeraźliwie zaświerzbione. Uszatek ma nie więcej jak 4 miesiące, a na prawym uchu wycięty trójkąt. Chorego kotka zabrałam do lecznicy weterynaryjnej, gdzie otrzymał antybiotyk w zastrzyku na kilka dni,  leki na odpchlenie, odrobaczenie oraz na świerzbowca usznego. Pomimo, że mam inne zwierzęta i istniało ryzyko zakażenia świerzbem, zabrałam Uszatka do domu. Codziennie płuczę jego uszka. Kotek czuje się coraz lepiej, odzyskał apetyt i wkrótce będzie mógł szukać prawdziwego domu! Zbiórka pomoże koteczkowi opłacić leczenie (antybiotyk, odpchlenie, odrobaczenie oraz leki na swierzbowca usznego), a po wyzdrowieniu szczepienie przeciwko chorobom zakaźnym. ZA KAŻDE WSPARCIE I UDOSTĘPNIENIE ZBIÓRKI WRAZ Z USZATKIEM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!


Aktualności

 • Ewa Adamek - awatar

  Ewa Adamek

  16.03.19
  16.03.19

  Bardzo dziękuję, Kochani, za liczne udostępnienia i wpłaty! Dzięki Wam Uszatek będzie mógł uregulować dług za leczenie i po szczepieniu szukać domku w nowej rodzinie! Przed nim jeszcze wizyta kontrolna w następnym tygodniu, a potem szczepienie na choroby zakaźne. Kotek czuje się już dobrze, bardzo się oswoił i jest pierwszy do brojenia i dokazywania.Szukamy dla niego domu z innym kotkiem, aby nie był sam, bo ślicznie bawi się z moimi kotami!

  Zdjęcie aktualności 28 062

Komentarze

 • Beata Karandyszowska - awatar

  Beata Karandyszowska

  02.03.19
  02.03.19

  Na potrzeby kotka😻😻🤞👄

  • Ewa Adamek - awatar

   Ewa Adamek - Organizator zbiórki

   02.03.19
   02.03.19

   Bardzo dziękuję! Mam nadzieję, że za jakieś dwa tygodnie będzie mógł zostać zaszczepiony i powoli będziemy mu szukać domku! Ślicznie dziękujemy!

Ewa Adamek - awatar

Ewa Adamek

Organizator zbiórki

Wpłaty - 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
40
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
2
Anonimowy Darczyńca
Magda - awatar
30
Magda
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Monika - awatar
10
Monika
Paulina Czechowska - awatar
20
Paulina Czechowska
Weruś Kreczmerkuś - awatar
20
Weruś Kreczmerkuś
Halina Śleszyńska - awatar
20
Halina Śleszyńska
Sławek Wroński - awatar
20
Sławek Wroński

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij