Zbiórka Uratuj mnie przed bezdomnością - zdjęcie główne

Uratuj mnie przed bezdomnością

236 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Kulikowska - awatar

Anna Kulikowska

Organizator zbiórki

Założyłam tu konto za radą przyjaciółki. Mam Zespół Aspergera i w związku z tym mam spore problemy ze znalezieniem i utrzymaniem pracy. Często też padam ofiarą agresywnych, złośliwych osób w miejscu pracy - one w jakiś sposób wiedzą, że jestem bezbronna wobec nich - i przez to cierpię na nawracające depresje. Mam też problemy zdrowotne natury fizycznej, gdyż choruję na zapalenie stawów, mam problem z zatokami oraz autoimmunologiczne schorzenie skóry, polegające na tworzeniu się na skórze gnijących owrzodzeń.

Z powodu problemów ze znalezieniem pracy  mój dług urósł do ok. 20 tysięcy i jeśli nie spłacę go w miarę szybko, będę skazana na bezdomność. Właśnie straciłam kolejną pracę, tym razem z powodu redukcji etatów, której ofiarą padły osoby z najkrótszym stażem pracy. Obecnie mam tylko jeden komplet ubrań (nie wiem, skąd wezmę nowe, gdy te się zużyją), bardzo zaniedbałam też swoje zdrowie, gdyż nie stać mnie na wykonanie koniecznych badań i na leki. Moja rodzina nie chce mi w żaden sposób pomóc, jestem zdana wyłącznie na siebie. Właściciel mieszkania grozi już usunięciem mnie z niego siłą. Zakładając tę zbiórkę nie czuję się komfortowo, ale nie mam po prostu w tej chwili innego wyjścia. 

Oprócz pomocy finansowej byłabym ogromnie wdzięczna za pomoc w znalezieniu pracy albo nawet za zatrudnienie mnie, gdyż aby spłacić swój dług, muszę zacząć zarabiać, sama pomoc finansowa nie rozwiąże moich problemów.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.02.17
  15.02.17

  Witam. Nie mogę za dużo ale choć tyle na rozpoczęcie. Życzę zdrowia. Pozdrawiam

  • Anna Kulikowska - awatar

   Anna Kulikowska - Organizator zbiórki

   26.04.17
   26.04.17

   Bardzo dziękuję za pomoc, dużo to dla mnie znaczy

236 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Kulikowska - awatar

Anna Kulikowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij