Zbiórka Pomóż przetrwać zimę zwierzakom - miniaturka zdjęcia

Pomóż przetrwać zimę zwierzakom

Anna Groszyk - awatar

Anna Groszyk

Organizator zbiórki

Pomóż zwierzakom z azylu przetrwać zimę.  Razem na pewno damy radę!! One liczą na nas i ufają nam. Już raz ich dom zawiódł, teraz musimy zrobić wszystko aby zapewnić im godne życie, starość, należytą opiekę i „pełna miskę”.

Kto jest pod naszą opieką? Zwierzaki, których zawiódł człowiek, głodził, zostawił na pastwę losu, nadmiernie wykorzystał, albo takie zwierzaki, które się brzydko mówiąc zestarzały i nie mogą pracować.

Co jest potrzebne?  Jedzenie! Przede wszystkim jedzenie: siano, pasze dla koni i alpaki, owies, karma dla psa, lizawki, witaminy i jeszcze raz siano! Oprócz jedzenia potrzebujemy stworzyć zimową zagrodę dla krowy. Dach już jest teraz zostało ogrodzenie ( słupy i siatka lub dechy). W koziej zagrodzie brakuje jeszcze jednego paśnika. Ale priorytet to jedzenie oraz opłacenie faktur za leczenie zwierzaków ( obecnie jesteśmy jeszcze winni 1800 zł  za leczenie kózek i źrebaka ).

Nasi podopieczni w azylu to krowa Fiona, alpaka Oreo ( poszukujemy towarzysza  dla Oreo - nie może być dłużej sam), kozy (aż 15 dziewczynek i 3 chłopaków!), owieczki, źrebak w trakcie leczenia Princesska, dwóch wałaszków w średnim wieku, także w trakcie leczenia, staruszka kucynka Pysia, oraz Starszy Pan – konik wałaszek i troje jego przyjaciół orazMisiek – pies niczyj (teraz już nasz), który od dwóch lat znalazł u nas schronienie i kąt po kilkunastu latach tułaczki.

Oprócz tych wspaniałych istot łącznie pod naszą opieką jest ponad 50 zwierzaków różnych gatunków. 

Krówka i Alpaka trafiły do nas ostatnie – odebrane z „mini zoo” gdzie ostatkiem sił prosiły zwiedzających o jedzenie. Powoli odzyskują siły, wymagają specjalnej opieki i troski.

Jedna z naszych kózek, pieszczotliwie zwana Babuszką, po sześciu latach pierwszy raz wyszła na światło dzienne. Teraz szczęśliwie mieszka w naszym azylu z innymi zwierzakami.

Ile zwierzaków jest u nas tyle różnych historii. Bez Waszego wsparcia nie poradzimy sobie. Gdybyśmy nie przyjęli tych zwierząt skończyły by marnie. Postaramy się przybliżyć sylwetki wszystkich naszych podopiecznych. Ale nie możemy czekać musimy działać! Zawsze również możecie odwiedzić zwierzaki  w Bronisławach pod Sochaczewem.

Wybierz kwotę

Aktualności

 • Anna Groszyk - awatar

  Anna Groszyk

  12.01.19
  12.01.19

  Chłopaki cieszą się kiedy siana jest pod dostatkiem. Musimy zrobić tak aby nigdy go nie zabrakło. Wiosną, konieczne trzeba poprawić im wybieg. Powiększyć przynajmniej dwukrotnie i postawić nową małą wiatkę. Czy znasz kogoś kto może podarować materiały na ten cel ? A może znasz kogoś kto chciałby zaadaptować wirtualnie chłopaków? Zapraszamy na nasz profil na FB Azylak. Dziękujemy że jesteście z nami!!

  Zdjęcie aktualności 24 241

Anna Groszyk - awatar

Anna Groszyk

Organizator zbiórki

Wpłaty - 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anka - awatar
20
Anka
Danula - awatar
50
Danula
AnaB - awatar
50
AnaB
Phil - awatar
70
Phil
Ewa Słubik - awatar
70
Ewa Słubik
Ewa S. - awatar
20
Ewa S.

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij