Zbiórka Pomóż nakarmić Azylowe brzuszki - miniaturka zdjęcia

Pomóż nakarmić Azylowe brzuszki

Zbiórka Pomóż nakarmić Azylowe brzuszki - zdjęcie główne

Pomóż nakarmić Azylowe brzuszki

2 081 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Wpłać teraz
 
Anna Groszyk - awatar

Anna Groszyk

Organizator zbiórki

Pomóż zwierzakom z azylu przetrwać zimę.  Razem na pewno damy radę!! One liczą na nas i ufają nam. Już raz  ich dom zawiódł, teraz musimy zrobić wszystko aby zapewnić im godne życie, starość, należytą opiekę i „pełna miskę”.

Kto jest pod naszą opieką? Zwierzaki, których zawiódł człowiek, głodził, zostawił na pastwę losu, nadmiernie wykorzystał, albo takie zwierzaki, które się brzydko mówiąc zestarzały i nie mogą pracować. Są pod naszą opieką też zwierzaki, których właściciele dosłownie na łożu śmierci poprosili o opiekę nad nimi.

Co jest potrzebne?  Jedzenie! Przede wszystkim jedzenie: siano, pasze dla koni i alpaki, owies, karma dla psa, lizawki, witaminy i jeszcze raz siano! Oprócz jedzenia potrzebujemy stworzyć zimową zagrodę dla krowy. Dach już jest teraz zostało ogrodzenie ( słupy i siatka lub dechy). W koziej zagrodzie brakuje jeszcze jednego paśnika. Ale priorytet to jedzenie oraz opłacenie faktur za leczenie zwierzaków ( obecnie jesteśmy jeszcze winni 1800 zł  za leczenie kózek i źrebaka) - spotkania z weterynarzami są częste, sporo zwierząt potrzebuje takiego wsparcia - nie jestesmy w stanie wszystkich zabiegów wykonywać sami, nie możemy też podawać sami niektórych leków.

Nasi podopieczni w azylu to między innymi krowa Fiona, alpaka Oreo , kozy, owieczki, źrebak w trakcie leczenia, dwóch wałaszków w średnim wieku, także w trakcie leczenia, staruszka kucynka,  starszy Pan konik wałaszek i troje jego przyjaciół, Misiek – pies niczyj (teraz już nasz), który od dwóch lat znalazł u nas schronienie i kąt po kilkunastu latach tułaczki, i wiele innych zwierzaków, których z imienia nie wymieniłam. Postaram sie w najbliższym czasie uzupełniać profile zwierzaków - większość wolnego czasu spędzamy na opiece, dlatego te opisy są na drugim miejscu. Karmienie, pielęgnacja, zabiegi i sprzątanie to najważniejsze - zapewnić to co Azylakom jest potrzebne!

Oprócz tych wspaniałych istot łącznie pod naszą opieką jest ponad 80 zwierzaków różnych gatunków.  

Krówka i Alpaka trafiły do nas ostatnie – odebrane z „mini zoo” gdzie ostatkiem sił prosiły zwiedzających o jedzenie. Powoli odzyskują siły, wymagają specjalnej opieki i troski.

Jedna z naszych kózek, pieszczotliwie zwana Babuszką, po sześciu latach pierwszy raz wyszła na światło dzienne. Teraz szczęśliwie mieszka w naszym azylu z innymi zwierzakami.

Ile zwierzaków jest u nas tyle różnych historii. Bez Waszego wsparcia nie poradzimy sobie. Gdybyśmy nie przyjęli tych zwierząt skończyły by marnie. Postaramy się przybliżyć sylwetki wszystkich naszych podopiecznych. Ale nie możemy czekać musimy działać! Zawsze również możecie odwiedzić zwierzaki  w Bronisławach pod Sochaczewem. profil zwiwrzaków na fb- Azylak. 

Zobacz jakie to cudowne zwierzęta!!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Anna Groszyk - awatar

  Anna Groszyk

  20.03.19
  20.03.19

  Aktualności z Azylaka: - Alpaka Oreo pojechał do tymczasowego domu na rechabilitacje i socjalizację - ma się świetnie - powoli staje się alpaką. Po kolei przechodzi wszystkie potrzebne zabiegi w tym korektę zębów i racic. - Jedna z kózek (trafiła do nas w ciąży) szczęśliwie urodziła bliżniaki - jak skończą 5 miesięcy pojadą do nowego domu ( dziękujemy za zgłoszenie się do adopcji) - W przyszłym tygodniu mamy umówiony zabieg kastracji trzech kociołków. mam nadzieję, że szybko dojdą do siebie. - do Azylu przyjechali nowo mieszkańcy - dwa osiołki mama i syn - na FB Azylak jest opisana ich historia. Dodam ją później w następnym poście. Musimy przygotować się do sezonu pastwiskowego. To radosny czas dla zwierząt. dla nas bardzo cięzki. Nie mamy letnich wybiegów. Połacie trawy na terenie są nie podzielone i nie ogrodzone. Potrzebne są słupki i siatka leśna - bez tego nie damy rady wypuścić zwierzaków. Prosimy bądźcie z nami i azylowymi zwierzakami!!

  Zdjęcie aktualności 28 317

Komentarze


 • Malgorzata Hutnik-Szymanska - awatar

  Malgorzata Hutnik-Szymanska

  12.02.19
  12.02.19

  Witaj Anna G - podziwiam WAS za to co robicie dla skrzywdzonych przez psudo-ludzi Braci Mniejszych. Moje pieniążki emerytki skromne , ale szczere przeznaczcie dla Fionki z super wyrazem "twarzy". Prowadzę Gr zwierzolubną na FB i gdy wyślesz mi zaproszenie do Znajomych na FB - możemy bardziej współpracować. Pozdr +GŁASKI Malgorzata z W-wy Falenicy (jestem znajomą Toma J)

  • Anna Groszyk - awatar

   Anna Groszyk - Organizator zbiórki

   20.03.19
   20.03.19

   Małgosiu dziękuje, że jesteś z nami!! Dziękuje, za kontakt na FB.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.02.19
  11.02.19

  Trzymam kciuki za wszystkie wspaniałe zwierzaki i tych, którzy tak pięknie je wspieraja.

  • Anna Groszyk - awatar

   Anna Groszyk - Organizator zbiórki

   20.03.19
   20.03.19

   Bardzo dziękujemy i zapraszamy w odwiedziny !!!

 • Elżbieta Gaffke - awatar

  Elżbieta Gaffke

  06.02.19
  06.02.19

  Kocham zwierzaki,bo są bezbronne,a mają wielkie serce.Należy się im pomoc,aby żyły w godnych warunkach i na "bogato"Pozdrawiam serdecznie.

  • Anna Groszyk - awatar

   Anna Groszyk - Organizator zbiórki

   10.02.19
   10.02.19

   Staramy się jak możemy!! Dziękujemy za te słowa.

 • Małgorzata Setkowicz - awatar

  Małgorzata Setkowicz

  06.02.19
  06.02.19

  Powodzenia:)

  • Anna Groszyk - awatar

   Anna Groszyk - Organizator zbiórki

   10.02.19
   10.02.19

   Dziękujemy !!

2 081 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Wpłać teraz
 
Anna Groszyk - awatar

Anna Groszyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 57

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Katarzyna Bartnik - awatar
Katarzyna Bartnik
20
Marta Kozieł - awatar
Marta Kozieł
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grzesiek - awatar
Grzesiek
20
Aneta G-I - awatar
Aneta G-I
20
Malgorzata Hutnik-Szymanska - awatar
Malgorzata Hutnik-Szymanska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij