Zbiórka Pomóż przetrwać zimę zwierzakom - miniaturka zdjęcia

Pomóż przetrwać zimę zwierzakom

Anna Groszyk - awatar

Anna Groszyk

Organizator zbiórki

Pomóż zwierzakom z azylu przetrwać zimę.  Razem na pewno damy radę!! One liczą na nas i ufają nam. Już raz ich dom zawiódł, teraz musimy zrobić wszystko aby zapewnić im godne życie, starość, należytą opiekę i „pełna miskę”.

Kto jest pod naszą opieką? Zwierzaki, których zawiódł człowiek, głodził, zostawił na pastwę losu, nadmiernie wykorzystał, albo takie zwierzaki, które się brzydko mówiąc zestarzały i nie mogą pracować.

Co jest potrzebne?  Jedzenie! Przede wszystkim jedzenie: siano, pasze dla koni i alpaki, owies, karma dla psa, lizawki, witaminy i jeszcze raz siano! Oprócz jedzenia potrzebujemy stworzyć zimową zagrodę dla krowy. Dach już jest teraz zostało ogrodzenie ( słupy i siatka lub dechy). W koziej zagrodzie brakuje jeszcze jednego paśnika. Ale priorytet to jedzenie oraz opłacenie faktur za leczenie zwierzaków ( obecnie jesteśmy jeszcze winni 1800 zł  za leczenie kózek i źrebaka ).

Nasi podopieczni w azylu to krowa Fiona, alpaka Oreo ( poszukujemy towarzysza  dla Oreo), kozy (aż 15 dziewczynek!), źrebak w trakcie leczenia Princesska, staruszka kucynka Pysia, oraz Starszy Pan – konik wałaszek i Misiek – pies niczyj, który od dwóch lat znalazł u nas schronienie i kąt po kilkunastu latach tułaczki.

Krówka i Alpaka trafiły do nas ostatnie – odebrane z „mini zoo” gdzie ostatkiem sił prosiły zwiedzających o jedzenie. Powoli odzyskują siły, wymagają specjalnej opieki i troski.

Jedna z naszych kózek, pieszczotliwie zwana Babuszką, po sześciu latach pierwszy raz wyszła na światło dzienne. Teraz szczęśliwie mieszka w naszym azylu z innymi zwierzakami.

Ile zwierzaków jest u nas tyle różnych historii. Bez Waszego wsparcia nie poradzimy sobie. Gdybyśmy nie przyjęli tych zwierząt skończyły by marnie. Postaramy się przybliżyć sylwetki wszystkich naszych podopiecznych. Ale nie możemy czekać musimy działać! Zawsze również możecie odwiedzić zwierzaki  w Bronisłąwach pod Sochaczewem.

Wybierz kwotę

Anna Groszyk - awatar

Anna Groszyk

Organizator zbiórki

Wpłaty - 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Agata - awatar
20
Agata
Kasia Mechecka - awatar
100
Kasia Mechecka
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Ryba - awatar
100
Ryba
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
anna syperek - awatar
20
anna syperek
Zuzia - awatar
10
Zuzia
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Patrycja - awatar
5
Patrycja

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.