Radość dla Ani i innych dzieci

owner

Urszula Wąż

Organizator zbiórki

Zbiórka

Jestem zwykłym człowiekiem. Jestem za tymi, których pasją jest niesienie pomocy innym, tym samym przyczyniając się do radości chorych dzieci i ich uśmiechu na twarzy.

Od kilku lat otrzymuję korespondencję od Fundacji 

Wpłacam tyle na ile mnie stać. Jednak w tym roku chciałabym zrobić dla tych ludzi oraz dzieci, którym przynoszą radość  coś więcej i to wspólnie z Wami Kochani. 

W obecnym czasie coraz więcej dzieci choruje i przebywa w szpitalach. Jedyną ich radością jest kontakt właśnie z takimi osobami jak ludzie z "Czerwonych nosków" . To wspaniała inicjatywa, którą należy wspierać. Dlatego dla tych dzieci i dla ludzi, którzy są zaangażowani w tego typu akcje chciałabym uzbierać trochę więcej - dlatego ogłaszam ten apel i kieruję go do Was - rodziny, znajomych dalszych i bliskich jak również osób, które mnie nie znają, a które chciałyby akcję wspomóc.

Koniec tej zbiórki chcę zakończyć przed świętami wielkanocnymi, następnie zebrane pieniążki przelane zostaną na konto "Czerwonych nosków". 

Czym jest dla mnie ten apel? Bardzo ważną inicjatywą - bowiem ogłaszam go w szczególnym okresie - okresie wielkanocnym. Niech święta dla tych dzieci, które w okresie Świąt Wielkiej Nocy będą musiały pozostać, że względu na swój stan zdrowia w szpitalu - dzięki takim osobom jak "Czerwone noski" będą pełne zabawy i radości.

Pomóżcie proszę razem ze mną - podarujmy wspólnie uśmiech chorym dzieciom - razem uzbieramy więcej.

Dziękuję za każdy okazany datek na ten cel :)


owner

Urszula Wąż

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę