Zbiórka Diana zaczyna nowe życie - miniaturka zdjęcia

Diana zaczyna nowe życie

Zbiórka Diana zaczyna nowe życie - zdjęcie główne

Diana zaczyna nowe życie

660 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać teraz
 
Anna Augustyńska - awatar

Anna Augustyńska

Organizator zbiórki

Oto co człowiek czasem spotyka na swojej drodze...

Przyklejona do ziemi bida, która na próbę podejścia ucieka.
Ale wspólnymi siłami z pewnym Panem udaje się ją złapać.

I tak oto ta bida trafia pod opiekę Fundacji Mondo Cane oddział w Rybniku. 

Sunia błąkała się od kilku miesięcy po działkach i unikała kontaktu z człowiekiem. Co jej się udało znaleźć to zjadła. Wiemy, że spędziła okres zimowy na działkach sypiając gdzie się dało. Bała się.  A tu po kilu minutach delikatnych słów, miłych głasków otwiera się taka delikatna duszyczka.

Maleńka ma ogromnego guza na listwie mlecznej, do natychmiastowego usunięcia (operacja w środę 13.05). Badanie RTG nie wykazało przerzutów do klatki piersiowej więc jesteśmy dobrej myśli. Mimo, że operacja usunięcia praktycznie całej listwy mlecznej jest bardzo poważną operacją to wierzymy w Dianę i trzymamy za nią ogromne kciuki. Mamy nadzieję, że uda się sunię podczas operacji również wysterylizować. Kleszcze usunięte. Poza tym konieczny był fryzjer bo na grzbiecie sam filc. No i coś lepszego do jedzenia bo głód dopisuje, a żeberka wystają.

Maleńka właśnie zaczęła swoje lepsze życie. Będzie cudownym przyjacielem bo mimo strachu ufa człowiekowi.

Koszta szacujemy na ok 1000 złotych. Bardzo prosimy o wsparcie każdą złotówką. Pokażmy Dianie, że człowiek nie znaczy tylko zło!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Ja i mój zwierzyniec - awatar

  Ja i mój zwierzyniec

  17.05.20
  17.05.20

  Powiedzenia maluchu

 • Aleksandra Zawadzka - awatar

  Aleksandra Zawadzka

  12.05.20
  12.05.20

  Całusy, Powodzenia Ola i Sky!

 • Gaja i Chaos - awatar

  Gaja i Chaos

  12.05.20
  12.05.20

  Zdrowka Skarbie❤️❤️❤️

660 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać teraz
 
Anna Augustyńska - awatar

Anna Augustyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ja i mój zwierzyniec - awatar
Ja i mój zwierzyniec
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Kira - awatar
Kira
20
T.W. - awatar
T.W.
20
Anna Ziolkowska - awatar
Anna Ziolkowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra Zawadzka - awatar
Aleksandra Zawadzka
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij