Zbiórka Specjalistyczne leczenie Adama - miniaturka zdjęcia

Specjalistyczne leczenie Adama

Monika Kowalczyk-Orzechowska - awatar

Monika Kowalczyk-Orzechowska

Organizator zbiórki

Kochani. Życie bywa przewrotne i często niestety bardzo trudne czego doświadczamy obecnie. Sami pomagaliśmy innym w potrzebie ile sił choć nie było łatwo, teraz sami takiej pomocy potrzebujemy.

Nasz syn Adam (13lat) od 2014roku choruje  na Amylazurie(choroba trzustki). W ostatnich latach choroba złagodniała, a przynajmniej tak się wydawało, jednak ona zbierała siły by uderzyć swoją całą mocą. Po kolejnej stracie bliskiej osoby z naszej rodziny która odeszła z powodu raka trzustki postanowiliśmy przebadać kolejny raz Adama ponieważ od jakiegoś czasu powtarzały się napady bólu.

Wyniki badań oraz diagnoza lekarzy są jednoznaczne -,, PRZEWLEKŁE ZAPALENIE TRZUSTKI'' ta choroba jest NIEULECZALNA. Jedynie co można i należy robić by Adam nie cierpiał i mógł mieć siły by funkcjonować i cieszyć się życiem jako nastolatek to korzystanie z kosztownego leczenia do końca życia ,bardzo ważnej dla niego diety, częste wizyty u lekarzy w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie oraz wyjazd na turnus leczniczy. Stąd nasz Apel do Was byście wsparli nas na tyle ile tylko możecie. Ten apel jest dla nas wstydliwy, lecz nie widzimy innego wyjścia by uzbierać środki na leczenie dla naszego dojrzewającego syna. Za każdą złotówkę z całego serca z góry Wam dziękujemy, za każde udostępnianie postu również. Prosimy jednak o nie komentowanie w sposób złośliwy naszej prośby. Przeżywamy teraz trudny czas i takie komentarze byłyby dla nas frustrujące.

Wybierz kwotę

Monika Kowalczyk-Orzechowska - awatar

Monika Kowalczyk-Orzechowska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.