Anna Jankowska-Witczak - awatar

Anna Jankowska-Witczak

Organizator zbiórki

Witajcie

Sama jestem osobą borykającą się z chorobą nowotworową ale nie chodzi tu o mnie, a o mojego siedmioletniego syna Artura. 

Artur ma Mózgowe Porażenie Dziecięce i Małogłowie, a w tym roku wykryto u niego epilepsję. Artur ma czterokończynowe porażenie, dlatego też nie biega, nie kuca, nie podskakuje, nie potrafi stanąć na jednej nodze, ma problemy z małą motoryką, jest również upośledzony umysłowo w średnim stopniu i wypowiada tylko kilka zrozumiałych słów. Artur korzysta z pomocy logopedy, psychologa, bierze udział w zajęciach SI, terapii zajęciowej, hydroterapii, fizjoterapii, hipoterapii i jeździmy na dwutygodniowe turnusy rehabilitacyjne.

No i w listopadzie wybieramy się właśnie na taki dwutygodniowy turnus rehabilitacyjny i dlatego chciałabym prosić Was moi drodzy o pomoc w zbiórce funduszy na ten cel. Całość zostanie wykorzystana na usprawnienie mojego kochanego i jedynego dziecka. 

Za okazaną pomoc i wsparcie w imieniu swoim i mojego dziecka pragnę Wam serdecznie podziękować. Pamiętajcie dobro powraca. 

Anna Jankowska-Witczak - awatar

Anna Jankowska-Witczak

Organizator zbiórki

Wpłaty - 3

Edyta - awatar
50
Edyta
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.