Poznajcie historię Bajki i Psotki. 

Psów, które w otoczeniu dzieci nigdy nie zaznały miłości.

Kolejna interwencja.. widzimy małe dzieci bawiące się w piasku. Kilka metrów dalej znajduje się rozpadająca buda,a w niej świeżo upieczona mama. Trzy dni wcześniej urodziła 8 szczeniaków. Na dworze panuje upał, a ona leży skulona w rozpadającej się budzie. Zbliżając się do budy znajdujemy w trawie szczeniaki.Jak zabawki..

Mama nie ma dostępu do wody, zamiast pożywnej karmy w misce znajdujemy tylko stare kości. Suczka nie na pokarmu dla maluchów, ponieważ sama go nie dostawała.

Właścicielka na pytanie dlaczego nie wysterlizowała Bajki, odpowiada,że to nie są jej pierwsze szczeniaki i ona nie ma czasu..

Wszystkie dotychczasowych szczeniaków się pozbywała. Jak? Tego nigdy się nie dowiemy...

Obok rozgrywa się drugi dramat. Suczka schowana jest w komórce,która dodatkowo zabezpieczona jest cegłami aby nie mogła wyjść. W środku zastaliśmy brud, smród i Psotkę, która czekała na lepsze jutro,które nie nie chodziło.. Jej świat zamknięty był w małej komórce.

Dowiadujemy się,że Bajka również była tam przetrzymywana ale ze względu na fakt, że urodziła szczeniaki została przeniesiona bo suczki były wobec siebie bardzo agresywne.

Zarówno Bajka i Psotka nigdy nie były u weterynarza. Brak podstawowych szczepień, nie były odrobaczane, mają pchły. Na pytanie dlaczego psy są tak zaniedbane ciągle słyszymy: zabierajcie te głupie psy! Na co mi one ?! Sama problemy! Jak zabierzecie psy będę mogła wziąć normalnego psa. Właścicielka marzy o Yorku.

Podczas wizyty u weterynarza dowiedzieliśmy się, że Bajka i Psotka są bardzo zapchlone i zarobaczone. Bajka ma zmiany skórne spowodowane brakiem higieny i jakiejkolwiek opieki weterynaryjnej. Dodatkowo jest wychudzona i niedożywiona. Psotka nie ma apetytu, ponieważ dotąd karmiona była odpadkami i starymi kośćmi.

Bardzo prosimy o wsparcie finansowe,które pozwoli nam na wykonanie podstawowych badań i opiekę weterynaryjną. Dodatkowo potrzebujemy środków na dobrej jakości karmę i hotel dla Bajki aby mogła w spokoju dochodzić do siebie i opiekować się swoimi dziećmi .

Po opuszczeniu kliniki Psotka będzie polecała się do adopcji, natomiast za około 8 tygodni będziemy szukać domu dla szczeniaków i Bajki.

Kontakt w sprawie adopcji: adopcje@otoz-warszawa.pl / 723-300-200

W imieniu Bajki i Psotki  DZIĘKUJEMY!

Wpłaty - 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anka - awatar
50
Anka
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij