Batman to pies w typie amstaffa,ma około 6lat, został przywiązany do kaloryfera na klatce schodowej, straż miejska przywiozła go do schronsika 2013-09-25. Tak, dobrze liczysz, przebywał w schronisku ponad trzy lata. 4 pażdziernika z ogromnym guzem na łapie stał sie podopiecznym naszym i Amstaff Team Łódź.

Batman to piękny pies, mimo tego przez trzy lata nie znalazł domu. W schronisku uciekały najpiękniejsze lata jego życia, w schronisku osiwiał i stracił nadzieję, ale to nie jest koniec pasma nieszczęść Batmana.

W lipcu 2016 na łapie Batmana pojawiła się mała zmiana, w sierpniu jechał już na biopsję, pod koniec września zmiana urosła do wielkości grejfruta, kolejne badania i kolejna pobranie wycinka do badań histopataologicznych (czekamy na wyniki). Batman gaśnie, przestaje radzić sobie w Schronisku, chudnie, odmawia jedzenia, nadmiernie gubi siersć. Na łapie ma całkowity zanik mięśni, nie staje na niej. W jego oczach jest tylko ból, tuli się do człowieka, gdy zostaje sam gryzie kraty -nigdy tego nie robił !!!

4 października zabieramy Batmana do hotelu, zaczynamy walkę z czasem, bólem, chorobą. Na ten moment nie jesteśmy w stanie nic więcej napisać, diagnostyka już trwa morfologia i biopsje za nami. Czekamy na wyniki i opinie lekarzy. Wszytsko niestety jest bardzo kosztowne. Batman przebywa w hotelu a to miesięczny wydatek okolo 450 zł, do tego leczenie, diagnostyka, leki i specjalistyczna karma... 

Potrzebujemy pomocy dla Batmana!


Bardzo potrzebne:


Wsparcie finansowe na opłacenie hotelu i wizyt weterynaryjnych, badań krwi, leków, suplementów - bez tego nie damy rady!


Przydadzą się:

Kocyki, kołdry

Miękkie legowisko by kostki nie uwierałyDary możecie słać na adres:

Fundacja SOS- Amstaffy

Ul. Ogrodowa 76,

91-071 Łódź

Dopisek Batman


Wpłaty - 7

Fanka - awatar
30
Fanka
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Dorota Sobolewska - awatar
100
Dorota Sobolewska
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij