Zbiórka Bioptron i inhalator dla Tosi - miniaturka zdjęcia

Bioptron i inhalator dla Tosi

Elizka Zawaryńska - awatar

Elizka Zawaryńska

Organizator zbiórki

Mam na imię Eliza. 

Jestem mamą przecudownej córki Wiktorii na którą wszyscy wołają Tosia.

Wiktoria w swoim krótkim życiu przeżyła wiele ciężkich chwil z których zazwyczaj wychodziła obronną ręką. Niestety nie wszystko da się naprawić czy wyleczyć od razu. Tosia choruje na astmą oskrzelową i silną alergie wziewną na te schorzenia otrzymuje leki i ma robione inhalacje. Niestety potrzebujemy nowego lepszego inhalatora - Do inhalacji używa się leków działających rozkurczowo na drzewo oskrzelowe, ułatwiających wykrztuszanie wydzieliny, działających przeciwzapalnie i antybiotyków. Inhalacje najczęściej stosowane są w astmie oskrzelowej, ostrych i przewlekłych stanach zapalnych dróg oddechowych. Niestety nasz inhalator odmawia posłuszeństwa co za tym idzie leki potrzebne dla córki nie są odpowiednio jej podawane. Zbieramy również na inhalator podróżny który nadawałby się idealnie w podróży a także w długich kolejkach u lekarzy specjalistów. Niestety Wiktoria nie potrafi poradzić sobie z malutkim dozownikiem leku który po psiknieciu musi wciągnąć do płuc - dlatego zbieramy na inhalator podróżny. 

Zbiórkę stworzyłam również ze względu na potrzebe i chęć zakupieia

Lampe BIOPTRON Pro 1 ze statywem podłogowym. Lampy lecznicze aktywizują system odpornościowy i układ krążenia. Okazuje się, że pod wpływem bodźców świetlnych w naczyniach krwionośnych wytwarzają się cząsteczki tlenku azotu. Cząsteczki te następnie wnikają w ściany naczynia krwionośnego, powodując jego rozkurczenie i rozszerzenie. W ten sposób zwiększa się przepływ krwi. Wiktoria ma możliwość korzystania z tych lamp przebywając na turnusach rehabilitacyjnych - widać efekty stosowania.

Dzięki swoim właściwościom lecznicza lampa bioptron poprawia mikrokrążenie, stymuluje wzrost produkcji DNA i RNA, adenozynotrifosforanu i kolagenu, wpływa na wzrost fagocytozy, a także poprawia funkcjonowanie układu limfatycznego. Ponadto bioptron aktywuje procesy regeneracji komórek, łagodzi napięcie mięśni i nerwów.

Promienie bioptron stymulują skórę, komórki wewnętrzne oraz biocząsteczki. Następuje reakcja łańcuchowa, której efekty są odczuwalne w całym organizmie. Skutki naświetlania (samoleczenie, regeneracja, procesy obronne organizmu) odbijają się na całym ciele.

Niestety nie mamy możliwości ich codziennie ze względu na ceny takiego zabiegu.

Efekty widoczne są po systematycznym stosowaniu 

Dlatego zwracam się do was z ogromną prośbą o wsparcie mojej zbiórki i pomoc w zakupie potrzebnego nam sprzętu by moja córka mogła lepiej funkcjonować.


Wybierz kwotę

Aktualności

 • Elizka Zawaryńska - awatar

  Elizka Zawaryńska

  12.11.18
  12.11.18

  Tosia 6letnia pełna życia dziewczynka. Niestety bez opowiedniego inhalatora coraz gorzej funkcjonuje. Oczka podkrążone oczka plamy na Twarzy. To wszystko efekt źle działającego urządzenia. Bioprton przy naświetlaniach pomógł by oczyszczać płuca co w duecie z sprzętem inhalującym pozwoliło by Wiktorii cieszyć sie życiem :)

  Zdjęcie aktualności 21 838

Komentarze

 • Rafał Grzegorek - awatar

  Rafał Grzegorek

  04.11.18
  04.11.18

  Zachęcam innych do wpłat

Elizka Zawaryńska - awatar

Elizka Zawaryńska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 43

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Mariusz Bielewicz - awatar
20
Mariusz Bielewicz
Sylwia C - awatar
20
Sylwia C
Anna Chwalik - awatar
50
Anna Chwalik
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anna - awatar
20
Anna

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.