Zbiórka Ratujmy Buldożkę BUBĘ z pseudo - miniaturka zdjęcia

Ratujmy Buldożkę BUBĘ z pseudo

BUBA - Buldożek Francuski, a raczej wspomnienie, o tym, że kiedyś była pięknym przedstawicielem rasy... Teraz wyeksploatowana, chora, już niepotrzebna - została porzucona na poboczu jak śmieć. Buba ma tatuaż na brzuszku, ale bardzo rozmyty, nieczyteny, jakby specjalnie... Znaleziona przez dobrą duszę podczas burzy na drodze pomiędzy wioskami, szła przed siebie, wystraszona i zrezygnowana.

  I trafiła do nas, do Schroniska w Tczewie, i już na pierwszy rzut oka wiedzieliśmy, że nikt jej nie będzie szukał, że suczka przeszła gehennę w jakieś pseudohodowli, i jak zachorowała została wyrzucona... Może na szczęście trafiła do nas, bo my zrobimy wszystko, - by ją wyleczyć, - i by zapomniała o dotychczasowym żywocie.         W tej chwili jest w Domu Tymczasowym u pracownika schroniska i przeprowadzamy szeroką diagnostykę: badania krwi o rozszerzonych profilach wątrobowych i nerkowych są prawidłowe, ale USG pokazało zagęszczenie żółci w woreczku żółciowym i zatartą strukturę lewej nerki. Dodatkowo Buba ma problemy z oddychaniem, duszności nasilają się w momentach ekscytacji, i wynikają najprawdopodobniej z nieprawidłowej budowy anatomicznej skrzydełek nosowych i podniebienia miękkiego, co powinno być skorygowane jeszcze jak była szczeniaczkiem, i polega na plastyce wadliwie wykształconych struktur.

Jesteśmy Schroniskiem dla Bezdomnych zwierząt w Tczewie, prowadzonym od 2008 roku przez OTOZ Animals i w tej chwili mamy pod opieką ok 110 psów i 30 kotów. Buba jest jednym z 110-ciu psów, czeka ją dalsza, kosztowna diagnostyka i leczenie, a my chcielibyśmy BARDZO PROSIĆ o wsparcie, ponieważ Buba jest jedną z wielu naszych podopiecznych potrzebujących diagnostyki i leczenia, co generuje naprawdę duże koszty, a schronisko, wiadomo, środki ma bardzo ograniczone.

Każdego, kto chciałby wesprzeć powrót do zdrowia Buby prosimy o datki poprzez portal pomagam.pl lub bezpośrednio, na nasze konto, z dopiskiem "dla BUBY"

 

Komentarze

 • Joanna - awatar

  Joanna

  10.08.17
  10.08.17

  Bardzo proszę grosik dla Buby i ud

 • Emilia Natalia Zemke - awatar

  Emilia Natalia Zemke

  10.08.17
  10.08.17

  Trzymaj się pieseczku😘

 • Marcin - awatar

  Marcin

  10.08.17
  10.08.17

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.08.17
  10.08.17

  Trzymaj się serduszko 😚

Wpłaty - 59

Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Izabela Nowak - awatar
5
Izabela Nowak
Alicja Góral - awatar
10
Alicja Góral
Milena - awatar
50
Milena
Joanna Stasiak - awatar
20
Joanna Stasiak
Agata - awatar
10
Agata
Klaudia Stasiaczek - awatar
10
Klaudia Stasiaczek
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.