Bunia to przemiła koteczka, która nagle jesienią zeszłego roku pojawiła się na ROD na Osiedlu Dąbrowa w Łodzi i została przygarnięta przez Dobrą Osobę. Bunia jest bardzo przyjazna, łasi się do człowieka i lubi mizianki, widać, że to domowa koteczka. Nie znamy jej historii, nie wiemy, jak to się stało, że trafiła na działki. W grudniu ubiegłego roku trafiła do naszej fundacyjnej kociarni, ponieważ nie mogła już mieszkać w komórce na działce – zrobiło się zbyt zimno. 

Kotka ma około 10 lat i od dłuższego czasu nie może wyjść z infekcji, co bardzo nas martwi :-(
w nosie wciąż pojawia się ropna wydzielina a lekarze rozkładają ręce przepisując kolejne antybiotyki :-(

Kilka dni temu stan Buni dramatycznie się pogorszył. Kichanie nasiliło się tak, że podczas ataków kotka ma ogromne problemy z oddychaniem. W ciągu 10 dni w nosie urósł jakiś twór, a w zatokach pojawił się obrzęk tak wielki, że zdeformował cały pyszczek Buni. RTG głowy wykazało ogromne zmiany w tkankach miękkich, konieczne jest pobranie wycinka z nosa, by wiedzieć z czym walczymy. Stan jest poważny a rokowania bardzo ostrożne. Wiele niestety wskazuje na nowotwór :-( z niepokojem więc czekamy na wynik histopatologii pobranego wycinka.


Każda wizyta u weterynarza to spore koszty, dlatego bardzo Was prosimy o pomoc finansową dla naszej dojrzałej Panny i kciuki, żeby już wszystko było dobrze.

Za każdą wpłatę dziękujemy z całego serca ♥

Aktualności

  • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

    KOTYlion z miłości do kotów

    16.05.18
    16.05.18

    Kilka dni temu stan Buni dramatycznie się pogorszył. Kichanie nasiliło się tak, że podczas ataków kotka miała ogromne problemy z oddychaniem. W ciągu 10 dni w nosie urósł jakiś twór, a w zatokach pojawił się obrzęk tak wielki, że zdeformował cały pyszczek Buni. RTG głowy wykazało ogromne zmiany w tkankach miękkich, naciekające też na kości. Zmiany były bardzo rozległe, nie poddawały się leczeniu, a kotka cierpiała. Pobrany wycinek z nosa miał cechy bardzo zaawansowanego nowotworu. Z bólem serca zdecydowaliśmy nie przedłużać dramatu Buni. Odeszła do lepszego świata, gdzie oddycha pełną piersią... Dziękujemy Agnieszce, która dała Buni dom tymczasowy na ostatnie miesiące zycia i sprawiła, że Bunia znów czuła się kochana i szczęśliwa. Do samego końca. Żegnaj koteńko :-(

Wpłaty - 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
40
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Alessandra - awatar
20
Alessandra
Arek Chmiel - awatar
100
Arek Chmiel
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Alexandra Ludmiła - awatar
20
Alexandra Ludmiła
g.nowak - awatar
20
g.nowak

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij