Jacek Barczak - awatar

Jacek Barczak

Organizator zbiórki

Kontynuacja zbiórki: https://pomagam.pl/Kotytorun/ 

Toruń, miasto pod wieloma względami ciekawe i interesujące. Jednak i ono ma swoje małe kocie dramaty. Wystarczy prześledzić stronę Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych, gdzie trafiają te najbardziej potrzebujące. Najmniejsze, te bez szans. 

Te małe kotki nie znajdują się ot tak. W Toruniu żyje spora populacja kotów środowiskowych. W wielu miejscach są niechciane, nie każda spółdzielnia chce je na swoim terenie, pomimo budek sponsorowanych przez miasto.
Karmiciele codziennie toczą swoiste boje o ich przetrwanie.  Populacja kotów jest liczna, miejsc jest dużo. Czasami muszą objechać kilkanaście punktów w ciągu dnia, rozstawić klatki łapki, sprawdzić je, pojechać do weterynarza gdy trzeba. 

Szukają pomocy gdzie się da by temu podołać.
Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych wspiera, ale chcemy móc więcej. 

Zacieśniając współpracę z karmicielami chcemy im jak najlepiej pomóc. A przede wszystkim potrzebują funduszy na karmę, by móc opłacić środki na odrobaczenie, odpchlenie. Prywatnie nie są wstanie tego udźwignąć cały czas na bardzo wysokim poziomie. A poziom skuteczności działań mają bardzo wysoki. Nie zajmują się tylko dokarmianiem i sterylizacjami. Szukają domów tymczasowych, domów stałych, prowadzą adopcje, rozmawiają ze spółdzielniami.
Ta zbiórka jest drugą. Pierwsza starczyła na to co widać na zdjęciu głównym. Cel jest prosty. Przeznaczyć zebrane środki na karmę,  odrobaczenie i odpchlenie. Szacuję, że kotów pod opieką tylko tych karmicieli, których dotyczy ta zbiórka jest prawie 200.
Jeśli będzie dobrze wszystko szło następne zbiórki poszerzymy o klatki łapki, których brakuje lub są uszkadzane. Może na więcej rzeczy z czasem, ale to zależy od Państwa.

Z góry dziękujemy za okazane serce.

Kilka zdjęć z dnia pracy karmicieli w Toruniu. 

Komentarze

  • Maggie - awatar

    Maggie

    01.11.17
    01.11.17

    Powodzenia !

Jacek Barczak - awatar

Jacek Barczak

Organizator zbiórki

Wpłaty - 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Barbara Kołtunowicz - awatar
20
Barbara Kołtunowicz
Maggie - awatar
50
Maggie

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij