Koty Pani Wandy – Muszka w potrzebie.

Zbieramy na zabieg.

Z reguły nie pomagamy kotom właścicielskim, ale to wyjątkowa osoba i sytuacja.
Pani Wanda to wyjątkowa osoba - całe życie pomaga kotom wolno żyjącym. Opiekuje się nimi,karmi, leczy – do tej pory z własnych, skromnych środków. Przez te wszystkie lata przygarnęła te, które z uwagi na swoje problemy zdrowotne nie mogły pozostać na podwórku. W ten sposób została Dużą dla 5 mruczków i jednego psiaka. Piątka z jej podopiecznych są już w starszym wieku i mają różne problemy zdrowotne, m.in. z przewodem moczowym, nerkami, gastryczne. Taką schorowaną –wcześniej wolnożyjacą kotką jest Muszka, która w ostatnim czasie, mimo leczenia i specjalistycznego żywienia, mocno podupadła na zdrowiu. Muszka zaczęła mieć problemy z oddawaniem moczu, czasem ten mocz zaczął też zabarwiać się coraz częściej krwią. Muszka trafiła na badanie USG, które ujawniło liczne zlepki, które przypominają kamień lub grudkę piasku pozlepianą śluzem. Bezwzględnie konieczny jest zabieg, celem usunięcia tego, co zebrało się w pęcherzu.
Do tej pory Pani Wanda sama radziła sobie z leczeniem Muszki. W tej chwili koszty zabiegu przekraczają Jej możliwości, dlatego zwróciła się do nas z prośbą o pomoc.

Nie mogliśmy odmówić osobie, która całe życie angażowała się całym sercem w pomoc kotom wolnożyjącym. Obiecaliśmy pomóc. Prosimy również Was o wsparcie dla Pani Wandy i Muszki.

Aktualności

 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  29.03.19
  29.03.19

  Mamy nowe wieści od Muszki :) Muszka czuje się bardzo dobrze, ma apetyt, zaczęła się bawić, rozrabiać i wciągać inne zwierzaki do zabawy. Raz jeszcze dziękujemy za pomoc! Gdyby ktoś chciał się jeszcze dorzucić do karmy dla Muszki - będziemy bardzo wdzięczni!

  Zdjęcie aktualności 28 844

Wpłaty - 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
330
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
650
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij