Zbiórka Budujemy DT dla psów porzuconych - miniaturka zdjęcia

Budujemy DT dla psów porzuconych

Amber Beza - awatar

Amber Beza

Organizator zbiórki

Witamy serdecznie Wszystkich, którym nie jest obojętny los porzuconych zwierząt.

BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ WPŁATĘ NA BUDOWĘ DOMU TYMCZASOWEGO ORAZ NA UTRZYMANIE I WYKARMIENIE BEZDOMNYCH PSIAKÓW! 

Oto inne metody na wsparcie naszych działań: PayPal.Me/AmberBeza.

Ratując je z ulicy, z łańcuchów, porzucone, zagłodzone po kilku latach uznaliśmy z mężem, że czas zabrać je z mieszkania w bloku, gdzie trudno jest dzień w dzień opiekować się, wyprowadzać, dbając o to by nie było wrażenia "psiarni" i by nie utrudniać sąsiadom życia i należy stworzyć im godne miejsce z kawałkiem zieleni gdzie będą mogły swobodnie i szczęśliwie żyć, dochodzić do siebie, odzyskiwać siły i nowy start w przyszłość. I tak zapadła decyzja, że stworzymy dla nich DOM TYMCZASOWY "U AMBER i BEZY" - bo prym wiodą tu nasze dwie przygarnięte z ulicy sunieczki, które kochamy nad życie i to od nich wszystko się zaczęło :) Ich merdające ogony nie raz otwierały serca i umysły wycofanych, przerażonych, dzikich czy agresywnych psiaków, dla którym potem udało się nam znaleźć kochające domki! Bez tej szansy nigdy by nie miały dobrego życia, mogły nawet zostać uśpione.... 

Wierzymy, że nasza pasja ratowania bezdomniaków ma sens i poświęcamy jej całe nasze życie. Obecnie trwają intensywne prace nad powstaniem Domu Tymczasowego dla nich. 

Jeśli macie Państwo ochotę wesprzeć tę naszą inicjatywę i starania, które czynimy idąc POD PRĄD, nie patrząc na własne wygody, potrzeby, tylko mając na uwadze ICH dobro, 

z całego serca DZIĘKUJEMY! 

NA BIEŻĄCO BĘDZIEMY INFORMOWAĆ JAK POSTEPUJĄ PRACE W TWORZENIU DOMU TYMCZASOWEGO A W MIĘDZYCZASIE ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI PODOPIECZNYMI SZUKAJĄCYMI DOMKÓW. Poniżej link:

https://www.facebook.com/groups/449663918853268/

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Amber Beza - awatar

Amber Beza

Organizator zbiórki

Wpłaty - 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij