Ratuj z Nami bezdomne TTB!

Zbiórka

Kim jesteśmy?

Jesteśmy organizacją non-profit działającą na terenie Polski, a w szczególności w województwie łódzkim. Naszym celem jest pomoc bezdomnym psom typu bull tj. amstaffom, pitbullom, bullterierom i innym. Dzięki wsparciu dobrych ludzi, jesteśmy w stanie ratować życie psów skrzywdzonych przez człowieka.

Dlaczego potrzebujemy właśnie Twojej pomocy?

Od początku 2013 roku pomogliśmy około 400 psom. Wiele z nich było na skraju śmierci, wymagały kosztownych zabiegów oraz specjalistycznego leczenia. Zajęliśmy się resocjalizacją psów skrzywdzonych, dając im tym samym drugą szansę na normalne, szczęśliwe życie. Pod nasze skrzydła niejednokrotnie trafiały psy w ciężkim stanie – zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Zagłodzone, odwodnione, posiadające otwarte rany, zjadane żywcem przez pchły, zarobaczone, skrajnie zaniedbane i ciężko chore. Znalazły u nas schronienie psy czołgające się ze strachu przed człowiekiem, psy maltretowane, reagujące na obecność człowieka agresją, psy głodzone, ważące zaledwie 10 kg, z połamanymi kończynami, okaleczone, ofiary wypadków. Można by tak wymieniać bez końca. Naszej pomocy udzielamy psom w każdym wieku! Nie odwracamy się od staruszków, których nikt już nie chce. Dlaczego? Bo jesteśmy po to, by pomagać wszystkim najbardziej potrzebującym psom typu bull, bez prowadzenia selekcji czy podziału na psy lepsze i gorsze.


Bez stałego wsparcia nie możemy pomagać.

Tak, jak już wspomnieliśmy, działamy na zasadach non-profit. Bez wsparcia darczyńców nie mamy możliwości niesienia pomocy pokrzywdzonym przez los psiakom. Dlatego zbiórki takie, jak ta są niezwykle ważne. Każda złotówka przelana na nasze konto zostaje przekazana na utrzymanie psów. Nie przeznaczamy pieniędzy na paliwo czy akcesoria dla psów typu smycze, obroże, zabawki. Za to płacimy z własnych, prywatnych funduszy. Możesz być pewien, że wpłacone przez Ciebie pieniądze zostaną przeznaczone na opłacenie hotelu, koszty leczenia i karmę dla naszych podopiecznych.


Zapraszamy do odwiedzenia naszego fanpage'a na Facebook'u, na którym przedstawiamy naszych aktualnych podopiecznych. Znajdziecie tu również historie psów, którym pomogliśmy - dowód na to, że nasza praca w połączeniu ze wsparciem darczyńców, są w stanie zmienić życie pokrzywdzonych psów na lepsze.

Jeśli możesz pomóc w inny sposób, np. stając się domem tymczasowym dla psiaka, zadzwoń. Porozmawiaj z nami i rozwiej wątpliwości.


Możesz nas również wesprzeć, darując fundacji rzeczy typu karma, koce, legowiska, zabawki, obroże czy smycze. Wszystko to jest na wagę złota. Każda forma pomocy jest dla nas niewyobrażalnym wsparciem!


Chcesz zasilić szeregi osób pomagającym naszej fundacji? Dzwoń! Czekamy na Ciebie!


Komentarze

 • Pawel socha

  29.04.17
  29.04.17

  Dziekuje ze jestescie 😊

 • Anonimowy Darczyńca

  27.01.17
  27.01.17

  Powodzenia w zbiórce i sukcesów w znajdowaniu domków :)

 • Ruda

  03.01.17
  03.01.17

  Pomagam <3

Wpłaty - 81

 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  30
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Jaro
  10
  Jaro
 • Avatar Anna Piotrkowicz
  10
  Anna Piotrkowicz
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  30
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Marzanna Orłowska
  10
  Marzanna Orłowska
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  100
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  100
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  20
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Alicja Śnieg Kaczmarek
  100
  Alicja Śnieg Kaczmarek
 • Avatar Kasia
  50
  Kasia

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę