Zbiórka Ratuj z Nami bezdomne TTB! - zdjęcie główne

Ratuj z Nami bezdomne TTB!

3 432 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 91 osób

Kim jesteśmy?

Jesteśmy organizacją non-profit działającą na terenie Polski, a w szczególności w województwie łódzkim. Naszym celem jest pomoc bezdomnym psom typu bull tj. amstaffom, pitbullom, bullterierom i innym. Dzięki wsparciu dobrych ludzi, jesteśmy w stanie ratować życie psów skrzywdzonych przez człowieka.

Dlaczego potrzebujemy właśnie Twojej pomocy?

Od początku 2013 roku pomogliśmy około 400 psom. Wiele z nich było na skraju śmierci, wymagały kosztownych zabiegów oraz specjalistycznego leczenia. Zajęliśmy się resocjalizacją psów skrzywdzonych, dając im tym samym drugą szansę na normalne, szczęśliwe życie. Pod nasze skrzydła niejednokrotnie trafiały psy w ciężkim stanie – zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Zagłodzone, odwodnione, posiadające otwarte rany, zjadane żywcem przez pchły, zarobaczone, skrajnie zaniedbane i ciężko chore. Znalazły u nas schronienie psy czołgające się ze strachu przed człowiekiem, psy maltretowane, reagujące na obecność człowieka agresją, psy głodzone, ważące zaledwie 10 kg, z połamanymi kończynami, okaleczone, ofiary wypadków. Można by tak wymieniać bez końca. Naszej pomocy udzielamy psom w każdym wieku! Nie odwracamy się od staruszków, których nikt już nie chce. Dlaczego? Bo jesteśmy po to, by pomagać wszystkim najbardziej potrzebującym psom typu bull, bez prowadzenia selekcji czy podziału na psy lepsze i gorsze.


Bez stałego wsparcia nie możemy pomagać.

Tak, jak już wspomnieliśmy, działamy na zasadach non-profit. Bez wsparcia darczyńców nie mamy możliwości niesienia pomocy pokrzywdzonym przez los psiakom. Dlatego zbiórki takie, jak ta są niezwykle ważne. Każda złotówka przelana na nasze konto zostaje przekazana na utrzymanie psów. Nie przeznaczamy pieniędzy na paliwo czy akcesoria dla psów typu smycze, obroże, zabawki. Za to płacimy z własnych, prywatnych funduszy. Możesz być pewien, że wpłacone przez Ciebie pieniądze zostaną przeznaczone na opłacenie hotelu, koszty leczenia i karmę dla naszych podopiecznych.


Zapraszamy do odwiedzenia naszego fanpage'a na Facebook'u, na którym przedstawiamy naszych aktualnych podopiecznych. Znajdziecie tu również historie psów, którym pomogliśmy - dowód na to, że nasza praca w połączeniu ze wsparciem darczyńców, są w stanie zmienić życie pokrzywdzonych psów na lepsze.

Jeśli możesz pomóc w inny sposób, np. stając się domem tymczasowym dla psiaka, zadzwoń. Porozmawiaj z nami i rozwiej wątpliwości.


Możesz nas również wesprzeć, darując fundacji rzeczy typu karma, koce, legowiska, zabawki, obroże czy smycze. Wszystko to jest na wagę złota. Każda forma pomocy jest dla nas niewyobrażalnym wsparciem!


Chcesz zasilić szeregi osób pomagającym naszej fundacji? Dzwoń! Czekamy na Ciebie!


Komentarze


 • Marek Łąpieś - awatar

  Marek Łąpieś

  24.09.17
  24.09.17

  Parę dni temu odeszła moja leciwa suczka wiec może mój mały wkład pomoże innemu pieskowi nie odejść :( Amstaffy mają serca większe niż zęby.

 • Pawel socha - awatar

  Pawel socha

  29.04.17
  29.04.17

  Dziekuje ze jestescie 😊

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.01.17
  27.01.17

  Powodzenia w zbiórce i sukcesów w znajdowaniu domków :)

 • Ruda - awatar

  Ruda

  03.01.17
  03.01.17

  Pomagam <3

3 432 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 91 osób

Wpłaty: 91

Aleksandra - awatar
Aleksandra
10
Marek Łąpieś - awatar
Marek Łąpieś
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Artur Czopek - awatar
Artur Czopek
20
Kornelia Dokurno - awatar
Kornelia Dokurno
30
Joanna Kędziora - awatar
Joanna Kędziora
30
Kasia - awatar
Kasia
50
b,s...k - awatar
b,s...k
5
Maciek Sadowski - awatar
Maciek Sadowski
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij