GAJEK - czy uratujemy oczko?

owner

Oliwia Matuszewska

Organizator zbiórki

Zbiórka


Aktualizacja z dnia 25.11
Tego dnia musiałam podjąć najcięższą decyzję w swoim życiu. Gajek był moim Tymczasem, moim kotem, moim oczkiem w głowie, przez 10 dni. 10 dnia zapadła decyzja o usg jamy brzudznej, która nie zmniejszała się, a była coraz bardziej twarda. Na usg wyszło, że w jamie brzusznej obecny jest płyn. Punkcja, zbadanie płynu, FIP. Najgorsze, co może być dla kota. Gajek odszedł z tego świata szczęśliwy i kochany, opiekę zapewniłam mu najlepszą, jaką mogłam. Zabrany z ulicy, spał na łóżku, moja kocia mama przygarnęła go, jak własne dziecię, a reszta stadka ciepło przywitała małego. Nigdy nie zapomnę, jak wchodziłam do pokoju, a on na plecach tarzał się pod łóżkiem i bawił się piłeczkami. Najważniejszą rzeczą przy odejściu malucha było to, że pierwszy raz sam się do mnie przytulił. Szepnął mi wtedy na uszko, że mam mu pozwolić odejść w spokoju i go nie męczyć dalej. Czas go zabijał. Dobranoc Kochanie.

Dziękuję z całego serca za wpłaty dla Gajka. Nie zostały one wykorzystane, pozwolę sobie przekazać je na utrzymanie moich pięciu kocich tymczasow, które trafiły do mnie ze Schroniska w Gaju. O Gajka się nie martwcie, czuwa nad nami dobrymi ;).
Ostatnie zdjęcia Gajka z lecznicy:
Aktualizacja informacji na dzień dzisiejszy (19.11.2016).
Gajek czuje się coraz lepiej, niestety okazało się, że brzuch, który miał bardzo duży, był spowodowany zarobaczeniem kilkoma rodzajami robaków. Kociak dostał tabletki na odrobaczenie i czekamy, aż brzusio będzie naturalnej wielkości. Apetyt mu dopisuje, nie przeszkadzają mu dodatkowe rzeczy dodane do mokrego pokarmu (w pierwszej kolejności dostawał saszetki Royal Canin, ale po nich miał biegunki, więc przesiadliśmy się na animondę dla kociąt). Gajek dostaje gratisowo do pokarmu Convalescence Support Royal Canin plus pastę uzupełniającą dla kociąt BIO PROTECT. Bawi się wszystkim, co napotka, nie ma problemu ze starszymi kociakami. Prawe oczko, o które się martwimy, nadal jest mleczne i mimo kropelkowania - nie ma rezultatów. Nosek przemywamy, oczka myjemy, brzuch masujemy. Na razie jeszcze ucieka od człowieka i jego ręki, ale potrafi sam wdrapać się na łóżko i zaczepiać do zabawy ;).
Na koncie Gajka mamy już 450zł, czyli z nadwyżką 50zł. To super, że ludzie znaleźli Gajka na tej stronie i postanowili pomóc. Trzymajcie kciuki za oczko, będziemy się w jego sprawie konsultować.

16.11.2016
Do mojego stada tymczasowiczów dołączył on. Gajek się zwie, póki co wołam na niego "cici, nie uciekaj";). Gajek trafił w moje ręce dnia wczorajszego, wkupił się w stadko o połowę większych od niego kociaków. Gajek ma około 9 tygodniu i jest uratowany dzięki Naszej Kierowniczce Pauli. Paula, osoba, która na "już" wstanie i pojedzie ratować zwierzę, ale o Niej powinno się napisać osobny post, kto zna, ten wie. Uratowała Gajka szybką reakcją i maluch kilka dni spędził w Poznańskiej klinice. W każdym człowieku powinna być garstka dobroci, w Gajowych ludziach taka dobroć bije z daleka. Na razie walczę o oczka Gajka, przyjmuje on antybiotyk oraz krople do oczu. Wszystko kosztuje. Wizyta i pobyt w klinice kosztuje.
Gajek jest podopiecznym Schroniska w Gaju, które znajduje się koło Poznania, w województwie Wielkopolskim. Czy uda się uratować prawe oczko Gajka? Jedno jest pewne - On potrzebuje Waszej pomocy!
Ci mniejsi nie umieją prosić o pomoc, trzeba ją im podarować! Gajek liczy na Wasze dobre serca! Po wyleczeniu Gajek będzie szukał nowego, stałego domu :).
Maluch na zdjęciu jest po lewej stronie na dole, buro-biały kociak.

owner

Oliwia Matuszewska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 9

 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  50
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Klaudia Kiłyk
  50
  Klaudia Kiłyk
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  10
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Krystian
  200
  Krystian
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  36
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Werka
  40
  Werka
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  10
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  50
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  4
  Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Obróc, aby zobaczyć stronę