Aktualizacja z 12.12. - sytuacja z oczkami Wierzbusia, Brzozusia i Dębusia jest stabilna (Wierzbuś pozostanie niewidomy :( ), leczymy jeszcze Ciska, Sosenkę i Jodełkę. Ciskowe lewe oczko wciąż nie chce się wygoić :( Do tego wszystkie kociaki męczą rozwolnienia o nieznanym źródle, a każda wizyta, badanie i specjalna karma generują ogromne koszty. Bardzo prosimy o wsparcie, nie zapominajcie o naszych kochanych Ślepaczkach!

---------------------------------------

Aktualizacja z 24.10. - w zeszłym tygodniu dotarł do nas miot kolejnych, siedmiotygodniowych ślepaczków - Cisek, Sosenka i Jodełka (kociaki widoczne na głównym zdjęciu, od lewej). Kociaki pochodzą z tego samego gospodarstwa co Wierzbuś, Brzozuś i Dębuś. Kociaki mają obecnie osiem tygodni, dwanaście puchatych łapek, trzy malutkie ogonki i tylko jedno sprawne oczko ;( Walczymy o przywrócenie chociaż częściowo wzroku Sosence i Ciskowi, ale rokowania są niepewne. W związku z tym że maluszków mamy obecnie dwa razy więcej, koszty ich leczenia i utrzymania znacznie wzrosną, dlatego zwiększamy cel zbiórki z 2 500 do 4 500 zł. Prosimy o wsparcie i ogromnie dziękujemy za dotychczasową pomoc!
---------------------------------------
Kochani Fani, my już nie prosimy, tylko błagamy Was o wsparcie. W ostatnich tygodniach przyjęliśmy ponad 10 kociąt, a następne maluchy czekają już na domy tymczasowe, niestety na ulicy. Każdy z nich to kolejny wydatek - badania, szczepienie, odrobaczenie, karma, żwirek i akcesoria, często także leczenie... Ta zbiórka przeznaczona jest na potrzeby trzech ślepaczków - Brzozusia, Dębusia i Wierzbusia. Zostały znalezione w stodole, w wieku zaledwie 4 tygodni te maleństwa wycierpiały już tak wiele - koci katar zniszczył im oczy i częściowo pozbawił wzroku :( Kociaki trafiły do domu tymczasowego, dzięki podjętemu natychmiastowo leczeniu mają szansę na częściowe zachowanie wzroku (oprócz Wierzbusia, który najprawdopodobniej zostanie ślepaczkiem), możliwe że unikną operacji usunięcia gałek ocznych. Ich hospitalizacja kosztowała ponad 1250 zł, a przed nami kolejne wydatki - dalsze leczenie oczu, szczepienia, odrobaczenia... Bez Was nie damy rady, nie pomożemy kolejnym kociakom, mając takie długi :( Bardzo prosimy o wsparcie - każda złotówka jest na wagę złota, i przybliża nas do pomocy kolejnym kociakom, bez środków mamy związane ręce. Pomóżcie nam pomagać!

Aktualności

 • Koty Spod Mostu - awatar

  Koty Spod Mostu

  10.02.18
  10.02.18

  Kochani❣️ Jeden z naszych Ślepaczków ma ogromną anemię... poczytajcie i jeśli możecie to wspomóżcie, Udostępniajcie ... https://pomagam.pl/Brzozus

  Zdjęcie aktualności 11 825

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.12.17
  20.12.17

  Dziękuję, że zaopiekowaliścię się Ślepaczkami. Jesteście wielcy!

  • Koty Spod Mostu - awatar

   Koty Spod Mostu - Organizator zbiórki

   23.12.17
   23.12.17

   Dziękujemy :)

 • rudall - awatar

  rudall

  12.12.17
  12.12.17

  powodzenia ślepaczki

 • Marta i Daniel - awatar

  Marta i Daniel

  21.11.17
  21.11.17

  Powodzenia!

 • Aleksandra - awatar

  Aleksandra

  06.11.17
  06.11.17

  Trzymam kciuki.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.10.17
  13.10.17

  Bądźcie zdrowe kociaczki :-)

Wpłaty - 148

Weronika - awatar
5
Weronika
Michał - awatar
20
Michał
Aleksandra - awatar
50
Aleksandra
Beata Kucharska - awatar
20
Beata Kucharska
Monika Górkier - awatar
10
Monika Górkier
Anna Zaręba - awatar
10
Anna Zaręba
Smokey and the Bandit - awatar
5
Smokey and the Bandit
Katarzyna - awatar
20
Katarzyna
Joanna Maciaszczyk - awatar
20
Joanna Maciaszczyk
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij