Zbiórka Kinia walczy z rakiem - pomóżmy - miniaturka zdjęcia

Kinia walczy z rakiem - pomóżmy

Zbiórka Kinia walczy z rakiem - pomóżmy - zdjęcie główne

Kinia walczy z rakiem - pomóżmy

15 581 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 295 osób
Wpłać teraz
1 215 udostępnień
Aneta Szymańska - awatar

Aneta Szymańska

Organizator zbiórki

Mam na imię Kinga i mam 6 lat. Lubię malować i śpiewać, a moja ulubiona piosenka to „Talizman” Kamila Bednarka. Moja mama mówi,że jestem bardzo ruchliwym dzieckiem i wszędzie mnie jest pełno....mówiła tak jeszcze w 2017 roku:(

 W grudniu ubiegłego roku zaczęły się dziać ze mną dziwne rzeczy. Miałam nagłe ataki histerii,więc mamusia zapisała mnie do Pana psychologa, ale musiałam bardzo długo czekać, bo lista oczekujących była bardzo długa. Pan psycholog przyjął mnie dopiero w lutym, ale do tego czasu mój stan zdrowia się pogorszył. Zaczęłam bardzo dziwnie chodzić-mamusia i Pani z przedszkola myślały, że ja tak specjalnie chodzę. Następna wizyta u Pana Psychologa była w marcu, ale do tego czasu mój stan był już bardzo niepokojący. Miałam nieprawidłowy chód, traciłam równowagę i przewracałam się, byłam cała w siniakach.

 Moja histeria była bardzo częsta, a w nocy przez sen bardzo krzyczałam. Często też zawieszałam się i nie reagowałam na otoczenie. Pan doktor bardzo szybko skierował mnie do psychiatry, gdzie po przebadaniu mnie, szybko przewieziono mnie do szpitala na oddział neurologii. Leżałam tam pod taką maszyną, która prześwietlała mi główkę. Pamiętam doskonale tamtejszą datę...to był 29 marzec 2018 roku. To właśnie w tym dniu zdiagnozowano u mnie NOWOTWÓR ZŁOŚLIWY PNIA MÓZGU -GUZ ROZLANY o wielkości 4,5cm*3,7cm*3,2cm

Pamiętam, że bardzo długo czekałam na diagnozę, bo lekarze nie byli pewni tego co zobaczyli w mojej główce, kłócili się między sobą prawie przez 8 godzin.Siedząc tam w tym szpitalu i czekając na odpowiedz Pana doktora, nagle choroba zaatakowała........przestałam chodzić, mówić i cofnęłam się w rozwoju o trzy lata.

 

Moja mamusia powiedziała, że to była najgorsza noc w naszym życiu...

 Wszystko działo się błyskawicznie. Bardzo szybko przewieziono mnie i moją mamusię do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, w którym walczę z chorobą do dzisiaj. Bardzo ubolewam nad tym, że nie mogę już biegać...moja mamusia mi zabrania. Przez ostatnie miesiące walczyłam z chorobą wraz z mamusią i garstką przyjaznych duszyczek. Teraz mam kolejnych nowych przyjaciół, którzy walczą razem ze mną. Jeżeli chcesz zostać moim przyjacielem i pomóc w walce z chorobą to proszę pomóż mi. 

Pieniądze zbieramy na leczenie oraz potrzebne rzeczy. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Aneta Szymańska - awatar

  Aneta Szymańska

  08.08.19
  08.08.19

  Witajcie kochani, dzisiejszy post piszę ze łzami w oczach 😢😢😢 1 sierpnia byłam z moją mamusią i tatusiem na rezonansie w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Badanie było bardzo trudne, bo bardzo chciało mi się wymiotować, ale dałam radę. Rodzice mówili, że jestem bardzo dzielna i że są ze mnie dumni. Pani doktor kazała nam czekać na wyniki parę dni. Wróciliśmy do domu. Rodzice w nagrodę zabrali mnie na lody ☺️ Wszyscy mocno trzymaliśmy kciuki..... Niestety 😢😢😢 W dniu dzisiejszym mama dowiedziała się, że mamy wznowę 🙁🙁🙁 Mój guz urósł do wymiaru 40x40x47, a poprzedni miał 37x26x45 mm. Płakałam bardzo długo, kiedy mamusia powiedziała, że musimy wrócić do szpitala. Czeka nas chemioterapia i radioterapia 😢 Na pewno stracę włosy i będę bardzo słaba. Bardzo się boję. Chcę wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Najbardziej na świecie marzę, aby znów móc się bawić, aby móc iść do szkoły, aby być zdrową dziewczynką.....Ta walka jest dla mnie ciężka, ale nie tracę nadziei, że uda mi się.

  Zdjęcie aktualności 35 427

Komentarze


 • Justyna - awatar

  Justyna

  14.08.19
  14.08.19

  Duzo zdrowka modlitwa jestem z wami

 • emilia Mucaj - awatar

  emilia Mucaj

  13.08.19
  13.08.19

  Powodzenia🙏🏻

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  12.08.19
  12.08.19

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Ana Pie - awatar

  Ana Pie

  04.04.19
  04.04.19

  Dużo Zdrówka ❤️❤️❤️

 • Jul-And - awatar

  Jul-And

  03.04.19
  03.04.19

  Zdrowiej Księżniczko! ❤️

15 581 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 295 osób
Wpłać teraz
1 215 udostępnień
Aneta Szymańska - awatar

Aneta Szymańska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 295

Marta Kozielska - awatar
Marta Kozielska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kamil Karasiński - awatar
Kamil Karasiński
40
Edyta - awatar
Edyta
20
Aleksandra Kowalewicz - awatar
Aleksandra Kowalewicz
20
Milena Pietruczuk - awatar
Milena Pietruczuk
20
Karolina - awatar
Karolina
20
Mateusz Kowalewicz - awatar
Mateusz Kowalewicz
20
Brak - awatar
Brak
50
Henryk Ferenc - awatar
Henryk Ferenc
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij