owner

Natalia Panas

Organizator zbiórki

Zbiórka

Cześć wszystkim! Nazywam się Luna i jestem 2-letnim oczkiem w głowie moich "Rodziców", którzy zawsze marzyli o tym aby posiadać kochanego pupila. Jestem z Nimi od 3-go miesiąca życia. Na początku wszyscy byli przekonani że jestem pieskiem pochodzącym z dobrej hodowli, która dba o swoje pociechy. Niestety... Już w trzeciej dobie mojego pobytu w nowym domu zaczęły się problemy. Na szczęście moja nowa "mama" szybko zauważyła, że coś jest ze mną nie tak i miła Pani weterynarz pomogła wrócić mi do zdrowia. Robaki, które zalęgły się w moim brzuszku stały się przykrym wspomnieniem. Kolejne miesiące upływały pod znakiem miłości i ciepła, które zaznałam. Wraz z pierwszymi oznakami dojrzewania zaczęły się problemy. Moje zdrowie zaczęło się sypać. Okazało się, że jestem alergikiem - toleruję tylko bardzo krótką listę produktów, dodatkowo jestem atopikiem tzn. moja skóra reaguje na wiele alergenów, które spotykamy na co dzień, mam nużycę - chorobę skórną wywołaną przez pasożyty, a w moich uszach często pojawiają się drożdżaki. Każdy mój kontakt z jedzeniem innym niż te na które reaguje dobrze kończy się ogromną alergią, które powoduje wielki świąd nad którym nikt nie może zapanować. Moja mamcia jest ze mną praktycznie cały czas, jestem z nią bardzo związana, to ona dba głównie o moje zdrowie, "tata" zajmuje się sferą moich zabaw i rozrywek, którą kocham ponad wszystko. Zostawienie mnie samej w domu często wiążę się z tym że nie potrafię opanować swędzenia i wydrapuje się i wygryzam powodując ogromne razy na swoim ciele- niestety choć bardzo chcę nie potrafię tego powstrzymać bez odpowiednich leków. Często widzę jak osoby, które kocham płaczą z bezsilności nad moim losem - mimo wszystko są bardzo dzielni aby moje życie mimo tych "kilku wad" było bardzo szczęśliwe - i mogę śmiało powiedzieć że jestem z Nimi baaaardzo szczęśliwa :)


Kilka słów od "Rodziców Luny"

Nasz piesek jest dla nas niczym dziecko - pokochaliśmy ją od pierwszego wejrzenia i kochamy ją mocniej każdego kolejnego dnia, chociaż każdy dzień przynosi nam nowe problemy związane z jej zdrowiem. Tak jak widzicie wyżej lista problemów Luny jest bardzo długa a nasze finanse na dzień dzisiejszy nie są w stanie zapewnić jej jak najlepszej opieki. Kochamy ją - dlatego prosimy Was o pomoc! Nasz pies jest na specjalistycznej karmie - każde zlizanie innego pokarmu z podłogi czy złapanie czegokolwiek na spacerze powoduje u niej ogromny odczyn alergiczny. Co 3-miesiące stosujemy Bravecto - pozwala nam utrzymać nużycę w ryzach, ponadto Luna jest na sterydach, które niwelują u niej ogólny świąd towarzyszący jej na co dzień. Głównym celem naszej zbiórki jest przede wszystkim sterylizacja - wg naszych kochanych lekarek część problemów Luny może zniknąć jeśli ustabilizujemy jej hormony. Resztę pieniędzy przeznaczymy na badania w kierunku ataxi oraz na pomoc behawiorystów, aby nasz piesek mógł zostawać sam w domu bez obawy o jej stan. Bardzo prosimy Was o pomoc, aby nasz pies miał godne życie bez bólu. 

Na koniec krótki apel do wszystkich osób chcących posiadać psa - jeśli decydujecie się na psa rasowego sprawdźcie proszę w Polskim Związku Kynologicznym daną hodowlę - nie wspierajmy osób które są nastawione tylko i wyłącznie na zyski. My tego nie zrobiliśmy i posiadamy psa, który niestety ponosi winę za pazerność właścicieli swoich biologicznych rodziców, ale kochamy ją jaka jest - a jest cudowna! 

A tak wygląda nasz chorowitek kiedy choroba się nasila...

Chcemy i walczymy o to, aby wyglądała tak jak na zdjęciach wyżej...

Dziękujemy -

Dawid, Natalia i Luna :)

Komentarze

 • Katie S

  08.03.17
  08.03.17

  Wspieram was i trzymam mocno kciuki w walce o cudownego czworonoga :-)

  • Natalia Panas

   Natalia Panas - Organizator zbiórki

   13.03.17
   13.03.17

   Dziękujemy! <3

 • Joanna D

  22.02.17
  22.02.17

  Dużo zdrówka Luna

  • Natalia Panas

   Natalia Panas - Organizator zbiórki

   22.02.17
   22.02.17

   Dziękujemy Asia! <3

 • onaa

  18.02.17
  18.02.17

  Dużo zdrówka dla Luny 😘

  • Natalia Panas

   Natalia Panas - Organizator zbiórki

   19.02.17
   19.02.17

   Bardzo dziękujemy! Bedziemy na bieżąco pisać o postępach jakie także dzięki Wam osiągnęlismy ❤

owner

Natalia Panas

Organizator zbiórki

Wpłaty - 25

 • Avatar Katie S
  50
  Katie S
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  1
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  20
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Joanna D
  30
  Joanna D
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  50
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Daria
  10
  Daria
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  10
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  15
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar onaa
  10
  onaa
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  100
  Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę