Zbiórka Spełniamy MARZENIA Norbiego ! - miniaturka zdjęcia

Spełniamy MARZENIA Norbiego !

To właśnie wielkie marzenia małych ludzi są motorem do działania <3 

Dzieci są otwarte i pełne radości. Łapią świat pełnymi garściami. Dla nich nie ma barier, nie ma granic na drodze do realizacji marzeń. Patrząc na maluchów, odnoszę wrażenie, że każde dziecko posiada w sobie pierwiastek geniuszu. W dobrej zabawie strumień pomysłów nie ma końca.

A o czym marzą Dzieci?

Chłopcy marzą o locie w kosmos, byciu strażakiem, walce ze smokiem, budowie największego budynku świata. Dziewczynki chcą być księżniczkami, tańczyć w balecie, mieć własną cukiernię. Dla nich nie ma rzeczy nierealnych. Często słyszymy w ustach dziecka: "Mamo jak tylko dorosnę/nauczę się.... to będę/uda mi się...." Co ważniejsze, dzieciaki naprawdę wierzą w to,  że im się uda!. 

Wiara ta umocni się na dłużej, jeżeli maluch zauważy pełną akceptację swoich pomysłów w oczach mamy i taty. Kiedy dziecko powie Ci o swoim marzeniu, powiedz SUPER i DZIAŁAJ! 

Chemioterapia, wymioty, brak apetytu, bóle brzuszka - wszystko to nie pozwala przestać myśleć o chorobie. Ale pozwala MARZYĆ! 

Ośmioletni Norbert choruje na nowotwór móżdżka, niedowład kończyn lewych (nogi i ręki), rozpoczął leczenie we wrześniu 2016 roku, który planowany jest do końca lutego 2018 roku. Czekają go jeszcze cztery wlewy chemii w jego malutki organizm. 

O CZYM MARZY? O czymś, co staje się dla niego zapomnieniem o chorobie, oderwaniem od bólu, nudności i wymiotów - o laptopie z podświetlaną klawiaturą, o myszeczce i słuchawkach które będą się świecić w nocy i będzie je widział - MARZENIE DO REALNEGO SPEŁNIENIA !

Pomożesz?  Wiemy, że Wasze SERCA otworzą się dla NIEGO <3 

Wpłaty - 24

Jola - awatar
30
Jola
B.A. - awatar
10
B.A.
Beata Radacz - awatar
10
Beata Radacz
K.Sz. - awatar
100
K.Sz.
Pawel Wirkus - awatar
200
Pawel Wirkus
Anonimowy Darczyńca - awatar
86
Anonimowy Darczyńca
Izabela - awatar
10
Izabela
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Miła - awatar
50
Miła

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij