Zbiórka Podaruj Gai 900 dni życia - miniaturka zdjęcia

Podaruj Gai 900 dni życia

Milena Orlicz - awatar

Milena Orlicz

Organizator zbiórki

Oto Gaja

Piękna suczka adoptowana przez nas w 2007r ze schroniska. Wkrótce potem okazało się, że już do końca życia będzie miała problem z trzymaniem moczu i musi dostawać lek Propalin. Nie, nie oddaliśmy jej z powrotem, została członkiem rodziny, kochana i rozpieszczana.

Niestety w 2017 r Gaja zachorowała na zespół Cushinga - nadczynność kory nadnerczy. 

Diagnoza oraz zakup leków na miesiąc kosztowało ponad 1000zł. Co się stanie, gdy Gaja nie będzie dostawała leku? Narastajaca poliuria i polidypsja, czyli wzmożone oddawanie moczu i zwiększone pragnienie, sprawią, że będzie leżała w kałuży moczu, bo postępujący zanik mięśni w tylnych nogach i niedowład, nie pozwolą jej wstać. Nieleczony zespół Cushinga prowadzi do poważnych schorzeń: cukrzyca, niewydolność wątroby, trzustki, nerek i serca, nadciśnienie, zaniki mięśni, ból. Powolna śmierć z wyniszczenia. To już lepiej zabić ją od razu!

Średni czas przeżycia od momentu rozpoznania choroby wynosi 900 dni. Gaja dobrze zareagowała na leczenie, objawy cofają się. Lek Vetoryl należy podawać do końca życia. Co jakiś czas powtarzać badania, sama biochemia krwi i badanie poziomu kortyzolu to koszt 300zł.

Dalsze leczenie suczki przekracza nasze możliwości finansowe, dlatego bardzo proszę państwa o pomoc. To mądry pies, zasługuje na godną starość, bez bólu.

Gaja do końca życia musi przyjmować lek Vetoryl- miesięczny koszt to 225 zł. Lek Propalin- opakowanie w cenie 120 zł wystarczy na trzy miesiące oraz Essentiale forte 20 zł co miesiąc. Do tego koszty badań, które trzeba powtarzać.

Historia Gai, aktualny stan zdrowia oraz dokumentacja medyczna jest dostępna na forum dogomania: wystarczy wpisać w google "Gaja moja bokserka" i przejść na 37 stronę wątku na forum. Mogę także przesłać linka. Mój nick na forum to Evra.


Wierzę, że ktoś nam pomoże i Gaja będzie jeszcze mogła biegać. Obiecałam synkowi, że jej kupię to lekarstwo... , zostało jej tylko 900 dni życia...

Milena Orlicz - awatar

Milena Orlicz

Organizator zbiórki

Wpłaty - 8

mama trojga - awatar
50
mama trojga
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Notos - awatar
50
Notos
Małgorzata - awatar
20
Małgorzata
Ewa Anna Ma - awatar
24
Ewa Anna Ma
Jadwiga - awatar
50
Jadwiga
Agnieszka - awatar
100
Agnieszka

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij