Martyna Sz - awatar

Martyna Sz

Organizator zbiórki

Wszystko zaczęło się w 2008 roku jak Nero pojawił się w moim życiu. Był przestraszony, nie wiedział co się dzieje, gdzie przyjechał. Od pierwszego wejrzenia wiedziałam, że chce go adoptować. Tak też się stało. Nero został członkiem mojej rodziny. W młodym wieku miał jakieś drobne zabiegi, wycięto mu tłuszczaki. W wieku 8 lat pojawił się pierwszy guz mastocytoma ( rak skóry). Był wycięty i przez pół roku było wszystko dobrze. Pół roku później pojawił się kolejny guz, tym razem na mosznie. Wycięliśmy go i nic się nie działo.


Nero w marcu tego roku zerwał sobie więzadło krzyżowe. Trzeba było szybko operować. Koszt operacji wyniósł 2500tys do tego doszły komplikacje, które kosztowały mnie ok. 500zł.


Dwa tygodnie temu Nero pojechał na kontrole łapy i dowiedzieliśmy się, że jest  bardzo duży guz między pachwiną a prąciem. Okazało się, że jest to nowotwór mastocytoma o wysokim stopniu złośliwości. Cały świat mi się zawalił.


Postanowiłam walczyć o Nera. Ma 10 lat, ale jest pełen życia, nie poddaje się. Nic go nie boli nie cierpi. Jest szansa, aby Nero dalej cieszył się życiem w mojej rodzinie przez lata. Jedyne czego teraz brakuje to funduszy na leczenie chemioterapią. 1 tabletka kosztuje 18zl na dzień bierze ich 3, więc  dzienny koszt leczenia wynosi 54zł. Chemię Nero musi przyjmować przez pół roku.


Koszt leczenia bez wizyt i badań wynosi ok 10tyś.


Wierzę w moc portali społecznościowych i zwracam się z ogromną prośbą do Was o pomoc, aby Nero mógł jeszcze żyć u mojego boku. Będę Wam bardzo wdzięczna za każdą okazaną, nawet najmniejsza pomoc. Wszystkie koszty, które poniosę wraz z wynikami badań, będę publikować na Facebooku "Nero walczy z rakiem".  

Resztę pieniążków, które zostaną - przekażę na schronisko dla bezdomnych zwierząt w Chorzowie.

Aktualności

 • Martyna Sz - awatar

  Martyna Sz

  29.08.18
  29.08.18

  Kolejna dawka chemii. Nero czuje się świetnie!! Wyniki są lepsze. Anemia powoli znika. Dalej będziemy podawać chemię jeszcze przez pare miesięcy. Dziękujemy za każde udostępnienie i grosz ❤️

  Zdjęcie aktualności 19 090

Martyna Sz - awatar

Martyna Sz

Organizator zbiórki

Wpłaty - 22

Zuzanna Y - awatar
20
Zuzanna Y
Barbara M-Ka - awatar
50
Barbara M-Ka
Ania R-ska - awatar
50
Ania R-ska
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Krzysztof Petrusewicz - awatar
50
Krzysztof Petrusewicz
Łukasz S. - awatar
40
Łukasz S.
Karolina Surma - awatar
10
Karolina Surma
Wioletta Polińska - awatar
50
Wioletta Polińska
Natalia B - awatar
20
Natalia B
Ania R-ska - awatar
50
Ania R-ska

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.