Zbiórka Borys prosi o wsparcie - zdjęcie główne

Borys prosi o wsparcie

3 600 zł z 5 100 zł (Cel)
Wpłaciło 81 osób

Borys po śmierci właściciela stał się niechcianym spadkiem, którym nikt nie miał ochoty się opiekować. Razem z dwoma innymi psami i kotem, trafił pod opiekę naszej Fundacji. 

Patrząc na zdjęcia, widzicie psiego staruszka, z siwą mordką... jednak to nie prawda, bo Borys to zaledwie 3letni pies. Przez zaniedbanie, wygląda właśnie tak... Był w najgorszym stanie i został przewieziony do lecznicy.

Miał wysoką gorączkę i bardzo zaniedbane uszy. W przeszłości musiał przejść zapalenie ucha, które zostało zbagatelizowane i nigdy nie leczone. Doszło do powikłań i w chwili obecnej psiak jest w kiepskim stanie :( Lekarze podejrzewają uszkodzenie błędnika, który odpowiedzialny jest za utrzymanie równowagi. Borys poruszając się przechyla głowę i tułów w lewą stronę. 

W chwili obecnej Borys jest w całodobowej lecznicy, pod obserwacją lekarzy. Psiak ma także problemy z sercem... :( Jest w trakcie diagnostyki, jednak jego leczenie pochłonęło już ok 1000 zł :(

Konieczne jest wykonanie badania uszu, które pomoże odpowiedzieć na pytanie, co dokładnie dolega Borysowi. Jednak psiak cierpi także na kardiomiopatię oraz rozstrzeń serca. Kardiolog, który badał Borysa, nie wyraził zgody na podanie narkozy w celu wykonania badania uszu - stan psiaka jest poważny i narkoza mogłaby być dla niego niebezpieczna:( Musimy czekać, aż stan jego serca się poprawi. W chwili obecnej przyjmuje lek cardisure 10mg x2 dziennie.

Prosimy o wsparcie dla Borysa, który ma szansę na nowe życie...

aktualizacja 28.04.2017

Borys stale ma leczone uszy, cierpi także na atopowe zapalenie skóry oraz alergię pokarmową. Codziennie przyjmuje bardzo drogie leki: cardisure,  apoquel, furosemid, digoxin, enarenal. Miesięczne leczenie Borysa apoquelem, to koszt 720 zł, natomiast cardisure to aż 300zł! :( Musi także jeść karmę hipoalergiczną. Bez waszego wsparcia, ciężko nam będzie udźwignąć finansowo leczenie Borysa :(


Aktualizacje


 • Znajdki - awatar

  Znajdki

  18.06.17
  18.06.17

  Borys wciąż jest leczony, pomimo swoich problemów zdrowotnych jest bardzo wesołym i pełnym życia psem :) Uwielbia spacery i kontakt z ludźmi. Borys prosi o dom tymczasowy - idealny byłby dla niego dom z ogrodem. Niestety zgodnie z zaleceniami kardiologa nie powinien wchodzić po schodach, dlatego mieszkanie w bloku bez windy nie wchodzi w grę :/ Zapewniamy w ramach domu tymczasowego opiekę weterynaryjną oraz karmę.

  Zdjęcie aktualizacji 5 697

Komentarze


 • JOLANTA BIELIŃSKA - awatar

  JOLANTA BIELIŃSKA

  29.10.18
  29.10.18

  czy Borys jest w przytulisku czy został już adoptowany?

 • Jowanna - awatar

  Jowanna

  28.10.18
  28.10.18

  Trzymaj się Borys

 • Wieśniak - awatar

  Wieśniak

  18.07.17
  18.07.17

  Trzymaj się !!!!!

 • Monika - awatar

  Monika

  14.04.17
  14.04.17

  Powodzenia mordeczko!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.04.17
  04.04.17

  Trzymaj się psiaku :*

3 600 zł z 5 100 zł (Cel)
Wpłaciło 81 osób

Wpłaty: 81

Beata Uziębło - awatar
Beata Uziębło
25
Iwona Belzek - awatar
Iwona Belzek
20
Iwona Belzek - awatar
Iwona Belzek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iwona - awatar
Iwona
20
JOLANTA BIELIŃSKA - awatar
JOLANTA BIELIŃSKA
100
Sebastian - awatar
Sebastian
50
Jowanna - awatar
Jowanna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij