Pomóżmy NOSKOWI z katarem

Zbiórka

Nasz stały już "Klient"  potrzebuje pomocy.  Noska znowu dopadł Katar. 

 Nie pierwszy raz Kocur trafia pod naszą opiekę. Jest kotem wolno bytującym na terenie jedno z centrów handlowych w Wejherowie.
 We wtorek nasza wolontariuszka w akcji wyłapywania kotek na sterylizację miejską natknęła się na zakatarzonego, kichającego i charczącego kota. Po konsultacji z inną wolontariuszką, znająca tamte koty okazało się, że jest to Nosek - kocur będący niejednokrotnym bywalcem naszych lecznic ze względu na nawracający katar i problemy oddechowe.  
 Obecnie Kot jest lekko wychudzony (ma zapadnięte boki) - pomimo, że jako pierwszy pchał się do jedzenia. Ciągle mlaska i wyciąga język jak żmija i mocno harczy  (słychać na filmie)


 Kot ze względu na swój poważny stan zdrowia (w transporterze pozostawił stolec o niepokojącej konsestencji i kolorze - co mogłoby wskazywać na problemy wątrobowo - trzustkowe i częstość zachorowań będzie musiał mieć badaną krew. Od jakiegoś czasu planowano oczyszczać mu zęby (jednego dolnego kła już nie ma), jednakże ze względu na nasza sytuację finansową odwlekaliśmy zabranie kota do lecznicy. Obecnie nie można było już czekać. Kot dostał dawkę antybiotyku. Aby móc przeprowadzić dalszą diagnostykę Nosek musi być zdrowy. Podanie w tej chwili narkozy lub premedykacji, niezbędnych do badań doprowadziłoby do jego śmierci.


 Prosimy o wsparcie finansowe dla Noska. Dwie wolontariuszki podjęły się ratowania kota na własny prywatny koszt, poniosą zapewne koszty antybiotykoterapii i tygodniowego pobytu w lecznicy gdyż na więcej ich nie stać. Ponieważ Fundacja jest także w trudnym położeniu to ot będzie musiał powrócić na swój teren po podleczeniu kataru. Kolejny raz będzie podleczony a nie wyleczony i pewnie w niedługim czasie znowu trafi do nas.
 Prosimy pomóżcie w pokryciu kosztów pełnej diagnostyki Noska abyśmy wiedzieli do końca co mu dolega i jak mu efektywnie pomóc wdrażając pełne leczenie.

Aktualności

 • Pomorski Koci Dom Tymczasowy

  Pomorski Koci Dom Tymczasowy

  02.12.16
  02.12.16

  Dziękujemy z dotychczasowe wsparcie, prosząc jednocześnie o dalsze. Nosek został przeniesiony do lecznicy w Gdyni. Na razie jest tak zainfekowany, że nie można podać mu narkozy do badań i przeprowadzić szczegółowych badań. Ma zainfekowane zatoki, z których cały czas intensywnie coś spływa. Nie pobiera leków z pokarmem, a tylko zastrzyki, więc leczenie będzie długotrwałe. Ale idzie ku lepszemu.

Komentarze

 • Marta R.

  29.11.16
  29.11.16

  Mam nadzieje ze uda sie koteczka wybadać i wyleczyć. Powodzenia!

  • Pomorski Koci Dom Tymczasowy

   Pomorski Koci Dom Tymczasowy - Organizator zbiórki

   02.12.16
   02.12.16

   Dziękujemy.

Wpłaty - 5

 • Avatar Dorota Figurska
  50
  Dorota Figurska
 • Avatar Marta R.
  50
  Marta R.
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  10
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Dorota Figurska
  20
  Dorota Figurska
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  20
  Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Obróc, aby zobaczyć stronę