Zbiórka Perełka - 18lat bez domu - miniaturka zdjęcia

Perełka - 18lat bez domu

Aleksandra Śliwińska - awatar

Aleksandra Śliwińska

Organizator zbiórki

Perełka jest starym kotem, ale mimo to jest w dobrej kondycji, chociaż brakuje jej części uzębienia oraz ma świerzb, który leczymy już od kilku lat.
W ostatnich dniach doszedł nam stan zapalny w jednym z nielicznych zębów, oraz stan zapalny ucha - spowodowany świerzbem.
Potrzebujemy funduszy na wylecznie jej zęba. Najlepszą opcją będzie pozbycie się go, gdyż druga opcja zakłada antybiotykoterapię do końca jej życia, czyli, nie oszukujmy się - przez około 2 lata.
Komfort życia naszej podopiecznej zakłóca bardzo silny świerzb, którego nie możemy wytępić. Dostaliśmy propozycję zamówienia leku,który za małą tubkę wyniesie nas 60zł. Dodatkowo antybiotyk na ząb i usunięcie go - w jej wieku pod narkozą wziewaną - i niestety, kosz takiego zabiegu to ok. 150-200zł.
Prosimy o wsparcie dla staruszki, jej zdrowie jest dla nas priorytetem. Niestety sami jesteśmy biednymi studentami, których nie stać na taki wydatek (pod naszą opieką znajduje się jeszcze 19 innych zwierząt).

Aleksandra Śliwińska - awatar

Aleksandra Śliwińska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.