Zbiórka Pomóż ratować łapkę PING PONGA! - zdjęcie główne

Pomóż ratować łapkę PING PONGA!

700 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby

Ping Pong to około roczny kocurek. Został przyniesiony do lecznicy w celu uśpienia - Pan stwierdził, że nie będzie płacił za leczenie kota... 


Przychodnia Weterynaryjna "Jatagan" poinformowała nas o tym, że mają takiego zwierzaka i został objęty opieką naszej Fundacji. Nie wiemy co przydarzyło się kociakowi, jednak łapka jest w strasznym stanie. 

Ping Pong ma regularnie usuwane tkanki martwicze z rany. Jest pewne, że w łapce nadal pozostało czucie więc będziemy walczyć do końca o uratowanie kończyny. Dr Marzena Cieciera robi wszystko, aby łapkę udało się przywrócić do sprawności. Jeżeli to się nie uda, niestety będzie konieczna amputacja.. :(

Prosimy o pomoc w ratowaniu Ping Ponga! Kociak miał już nie żyć, bo właściciel postawił na nim krzyżyk... My chcemy walczyć o jego życie i zdrowie, mamy nadzieję, że po tym wszystkim będzie mógł znaleźć kochający dom.

Aktualizacje


 • Znajdki - awatar

  Znajdki

  25.03.17
  25.03.17

  Dobra informacja na dziś jest taka, że Ping Pong jest już zdrowy :) Mało tego, nasz dzielny kocurek pojechał dziś do nowego domu! :) Zdjęcia zrobione tuż przed wyjazdem, jeszcze w przytulisku. Możecie zobaczyć, jak teraz wygląda jego łapka, która jeszcze niedawno była w tragicznym stanie. Niebawem sierść całkowicie odrośnie i nie będzie śladu :) Ping Pong jest bardzo miziastym kotem, uwielbia głaskanie i przytulanki :) Życzymy wszystkiego co najlepsze dla Ping Ponga i jego nowej rodziny :) Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jego uratowania. Dzięki waszej pomocy, Ping Pong rozpoczyna nowe życie :) Fundacja Znajdki

  Zdjęcie aktualizacji 3 880

Komentarze


 • Daria - awatar

  Daria

  28.02.17
  28.02.17

  bedzie dobrze :)

700 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby

Wpłaty: 23

Kasia Katarzyna - awatar
Kasia Katarzyna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Kasia Zabielska - awatar
Kasia Zabielska
30
Daria - awatar
Daria
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Psychopata - awatar
Psychopata
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kociara - awatar
Kociara
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij