Ania Leśna Oborniki - awatar

Ania Leśna Oborniki

Organizator zbiórki

Myśleliście kiedyś, jak to jest przeżyć sporo życia z nieznośnym bólem, który staje się częścią istnienia? Pluto przybył do Azorka  w Obornikach z innego schroniska. Miał łatkę agresywnego i taki rzeczywiście z początku był.  Z czasem okazało się, że nie przepada za dotykiem i jest ciągle pobudzony, bo… ma strasznie chore uszy. Problem okazał się trudny – nie pozwalał sobie ich dokładnie obejrzeć, odgryzał się przy każdej próbie. Ale zawzięliśmy się. W końcu pojechał na diagnozę i leczenie. Weterynarz orzekł, że potrzebne są operacje na obu uszach. Trzeba usunąć zakażoną, rozrośnięta i rozognioną tkankę.  Wiedzieliśmy, że to będzie duży koszt – bo oboje uszu, bo zima i Pluto nie będzie mógł wrócić do schroniska, w którym brakuje ciepłych miejsc, a takie po operacji było dla niego niezbędne. Zostanie więc w lecznicy, a to też kosztuje. Do tego koszty wielokrotnych zmian opatrunków i czyszczenia oraz podawanych leków. Pluto ma około 3 lat. Jakie mieliśmy wyjście? Pozwolić mu cierpieć przez resztę życia? Oczywiście, że nie. Oprócz oczywistych humanitarnych względów chory pies ma znikomą szansę na adopcję. Ludzie boją się diagnozy, procesu leczenia, w końcu również niemałych kosztów.

Pluto jest już po operacjach. Przebywa jeszcze w lecznicy, bo ciągle lodowato. Wymaga też pielęgnacji pozabiegowej.  A my mamy 4.200 długu u lekarza.

I tu prośba do Państwa – w grupie jest wielka siła, uzbierajmy tę kwotę na zapłacenie rachunku. Nawet najmniejsza kwota dla Pluto, to dla nas BARDZO DUŻO!

Bieżące informacje o Pluto można uzyskać pod nr telefonu Schroniska AZOREK: 665 054 582 lub drogą mailową: biuro@schroniskoazorek.pl

Aktualności

  • Ania Leśna Oborniki - awatar

    Ania Leśna Oborniki

    04.04.18
    04.04.18

    Bardzo dziękujemy :-)

Ania Leśna Oborniki - awatar

Ania Leśna Oborniki

Organizator zbiórki

Wpłaty - 19

Pluto - awatar
20
Pluto
Maciej - awatar
50
Maciej
Aleksandra - awatar
10
Aleksandra
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Justyna Gilewska - awatar
20
Justyna Gilewska
Tatiana Zaworska - awatar
20
Tatiana Zaworska
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Kasia - awatar
20
Kasia
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Inga Grela - awatar
20
Inga Grela

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.