Wieloletnia walka o zdrowie ślicznej Mai. Zaraz po urodzeniu pojawiły się objawy po zamartwicy urodzeniowej, niedokrwistość, wiotkość krtani oraz posocznica urogenna. Maja miała ogromne szczęście, udało się pokonać większość dolegliwości jednakże sepsa poczyniła spustoszenia w organizmie. Lekarze, rehabilitanci i rodzice nadal zmagają się z uszkodzeniem słuchu, podejmują wysiłki zmierzające do odzyskania zdolności mowy i każdy krok bez upadków.


Zdaniem specjalistów, Maja może skorzystać z dobrodziejstwa kombinezonu rehabilitacyjnego Thera Togs, który umożliwi bardziej efektywną  rehabilitację mającą na celu uwolnienie dziewczynki od skutków Zespołu Napięcia Mięśniowego. Maja potrzebuje ruchu, nie tylko w czasie ćwiczeń pod okiem rehabilitanta, kombinezon pozwoli na podtrzymanie osiągniętych efektów i pomoże w codziennej aktywności dziecka, w pokonywaniu trudnej drogi do sprawności ruchowej. Apel kierujemy do naszych sympatyków i nie tylko. Pomóżmy wspólnie tej uroczej istotce stawiać kroki bez obaw o upadek.


Rodzina Mai zwróciła się z prośbą o pomoc w dofinansowaniu rehabilitacji, dofinansowania do zakupu kombinezonu rehabilitacyjnego oraz dofinansowania do zakupów leków.

Aktualności

  • Fundacja Zbieramy Razem - KRS 0000 518 797 - 1% to Naprawdę Wielka Liczba - awatar

    Fundacja Zbieramy Razem - KRS 0000 518 797 - 1% to Naprawdę Wielka Liczba

    10.03.17
    10.03.17

    Pewnego dnia mama powiedziała: Maju, uśmiechnij się a ja zrobię Ci zdjęcie. Maja spojrzała na mamę i spytała: a po co? Mama odpowiedziała po chwili: Kochanie, uśmiechniesz się do ludzi, czarodziejek i czarodziei, którzy mogą sprawić, że nie będziesz się przewracać... Mamusiu, czy oni są prawdziwi? Czy zobaczą mnie gdy się uśmiechnę? Tak, moje Słoneczko, uśmiechaj się...

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij