Zbiórka Spełnij Marzenie Blogującej Mamy - miniaturka zdjęcia

Spełnij Marzenie Blogującej Mamy

Dominika Rębas - awatar

Dominika Rębas

Organizator zbiórki

Witaj, jestem 21-letnią Mamą Najszczęśliwszą na świecie, ponieważ udało mi się donosić ciążę spisaną z góry na stratę. W tym etapie życia założyłam bloga, na którym dokumentowałam każdy etap swojego życia oraz każdy etap swojej ciąży. Większość czasu był to pobyt w szpitalu albo przymusowe leżenie w łóżku. Wiele osób jest z nami od początku i zna naszą sytuację doskonale. Od początku swojej ciąży wiedziałam że o spełnienie marzeń zwyczajnie trzeba walczyć i tak mi zostało do dziś. Księżniczka Alicja ma się świetnie ma 15 miesięcy chodzi samodzielnie i nie wykazuje oznak wcześniactwa. Ja nauczona doświadczeniem zdobytym samodzielnie, uznałam że pójdę naprzeciw losowi i spróbuje zawalczyć o swoje marzenia dotyczące mini studia fotograficznego, które ciagle siedzi w mojej głowie. Chciałabym rozwijać swoją pasję, by móc udowodnić wszystkim wokoło że da się rozwijać nawet będąc mamą! A przede wszystkim blogującą mamą! Chciałabym pokazać że siedzenie samemu w domu to czas stracony! Czas na pasje, na rozwijanie się, na udowodnieniu samej sobie że nie jestem kurą domową za którą mnie mają i osiągniecie celu w życiu jest bliższe niż mi się wydaje. Kwota jest taka a nie inna ze względu na to że zbieram na laptopa do obróbki zdjeć, wszelkie programy, akcesoria, na obiektyw, wszelkie lampy, tło i na niezbędne elementy potrzebne do Otwarcia mini studia fotograficznego Resztę postaram się już uzbierać sama!

Postarajmy się razem udowodnić że wsparcie chociażby nieznajomych jest ogromną pomocą! Zwykle to ja starałam się pomagać każdemu, dziś to ja potrzebuje Waszego wsparcia! Znaczy to ogromnie dużo. Nie nastawiam się, że kiedykolwiek cel będzie osiągnięty, ale kto nie próbuje ten jest spisany na straty z góry!

Dziękuje i Pozdrawiam

Dominika! 

Wybierz kwotę

Dominika Rębas - awatar

Dominika Rębas

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.