Nie będzie to powieść o pustyni ani puszczy. Co najwyżej o pustce i opuszczeniu. Kiedyś była ich trójka. Dziś zostały tylko dwa kociaki Staś i Nel. Urodziły się na działkach. Tam dorastały i walczyły z przeciwnościami losu o przetrwanie. Niestety mroźna zima, niedożywienie, brak stałego schronienia , zimno, głód i koci katar okazały się silniejsze.

Pod opiekę Fundacji trafiły w największe mrozy. Chore i bezbronne,bez szans na przeżycie na działkach. Dzięki troskliwej opiece w gabinecie weterynaryjnym, dzisiaj , ta urocza dwójka jest już zdrowa i gotowa, by rozpocząć nowe życie. O ile Staś pokonał swoje lęki i jest prawdziwym przytulaśnym mruczkiem, to Nel wymaga jeszcze długiej socjalizacji w domu tymczasowym.

My natomiast musimy stawić czoła fakturze za długi okres leczenia zwierzaków. Bardzo prosimy o pomoc w jej pokryciu. Koszty związane z przygotowaniem Stasia i Nel do adopcji, czyli szczepienia, odrobaczenia i chipowanie oraz zakup dobrej karmy, która pomoże nadrobić im  braki pierwszych tygodni życia mocno nadszarpnęły nasz budżet. Pozostała do pokrycia faktura za długotrwałe leczenie kociego kataru i pobyt w przyszpitalnym hoteliku.

Kociaki w swoim krótkim życiu stoczyły już niejedną nierówną bitwę, udało im się dzięki zaangażowaniu i fachowej pomocy weterynaryjnej . Bez niej skazane były na śmierć . Teraz kociaki walczą dalej, o prawdziwy kochający dom, taki na dobre i na złe.Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij