Aleksandra Śliwińska - awatar

Aleksandra Śliwińska

Organizator zbiórki

Tragedia nieudanego prezentu


Ile razy wpadłeś na pomysł, żeby kupić swojemu znajomemu w prezencie zwierzę? I to do tego w prezencie-niespodziance? W pierwszej chwili wydaje Ci się, że to znakomity pomysł! ...Ale czy na pewno? Czy pomyślałeś o tym, że osoba, której chcesz podarować zwierzaczka może mieć na niego alergię? Albo po prostu go nie chcieć?


Tak właśnie zaczęła się historia Skwarka. Skwarek miał być "świetnym prezentem niespodzianką" - okazało się, że dziewczyna która go dostała ma silną alergię na psy (o której wiedziała od zawsze - wystarczyło ją zapytać) i nie może w nocy oddychać. Dziewczyna jednak mając dobre chęci nie chciała żeby maluch trafił byle gdzie - zwróciła się do swojej znajomej, czyli do jednej z nas, o pomoc. Postanowiłyśmy wziąć malucha do siebie na Dom Tymczasowy.

Skwarek - bo takie dostał imię - ma dopiero 7 tygodni (powinien jeszcze tydzień przebywać z matką). Jest prześlicznej urody i pewnie wyrośnie na sporych rozmiarów psa.

Pod naszą opieką na Tymczasie mamy więc teraz szczeniaka, kota oraz 24 szczury (do tego mamy też własne "stałe" zwierzaki). Nie ukrywamy, że to dla nas spory wydatek. Nie podlegamy pod żadną fundację i utrzymujemy się jedynie ze zbiórek oraz z własnej kieszeni.


Zbieramy pieniądze na pokrycie kosztów szczepień, odrobaczania, zabezpieczenia przed kleszczami oraz na szczenięcą karmę dla Skwarka.

Każda złotówka jest cenna!

Dziękujemy

Aktualności

 • Aleksandra Śliwińska - awatar

  Aleksandra Śliwińska

  21.06.18
  21.06.18

  zobaczcie jaki jestem duży, ciocia Hikari pokazuje jak można się wyciszyć oraz pokazuje uroki wylegiwania sie na kanapie

  Zdjęcie aktualności 16 602

Aleksandra Śliwińska - awatar

Aleksandra Śliwińska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 4

Oliwia Przytuła - awatar
30
Oliwia Przytuła
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Agata Maciejewska - awatar
20
Agata Maciejewska

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.