Zbiórka Córeczka z Hipoplazja Móżdżku - miniaturka zdjęcia

Córeczka z Hipoplazja Móżdżku

Sylwia Boodhun - awatar

Sylwia Boodhun

Organizator zbiórki

Jestem samotnie wychowującą mamą która ma 5ntke dzieci..w tym córeczkę z orzeczeniem o niepełnosprawności - zdjagnozowano ją w Szpitalu Dziecięcym w Lublinie na Chodźki.

Solitka ma stwierdzoną żadką chorobe- Hipoplazja Móżdżku.

Solitka chodziła i mówiła pojedyncze słowa doborze się rozwijała  do czasu gdy w 13mc jej życia dano jej szczepionki po których przestała mówić i chodzić.

Solitka ma skończone 3latka, waży nie całe 9kg,nosi ubranka jak na roczne dziecko,nie chodzi i nie mówi-to po szczepieniu jej się zrobiła taka choroba.

Bardzo proszę o pomoc dla córeczki która potrzebuje sprzętu dla niej, również żeby zapewnić jej profesjonalną opiekę i dodatkową rehabilitacje.

Solitka jest na ogół bardzo szczęśliwym dzieckiem ale niestety nie mówi i nie chodzi samodzielnie,porusza się kucając na nóżkach.. jest pod opieką specjalistów ale to za mało żeby szybciej dochodziła do zdrowia.

Chodzę z córeczką na rehabilitację 3razy w tygodniu więc jest to raptem 3×po 30min ćwiczeń plus 2× po 1godz u Sióstr Zakonnychakonnych na Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka.

Bardzo proszę o Pomoc żebym mogła mieć fundusze na rehabilitowanie dziecka, również na potrzeby związane z dojazdami gdzie kolwiek bo wszędzie mogę się poruszać jedynie z nią albo piechotą albo busem lub transportem publicznym,ale dla wygody dziecka bym chciała zrobić prawo jazdy i kupić samochód specjalnie dla niej.Jest tak czasami że dojechać do szpitala z wózkiem jest problemem bo nie zawsze busy zabierają wózki więc trzeba czekać aż ktoś się zlituje i pomoże żeby móc pojechać gdzie kolwiek.

Z góry dziękuję w imieniu moim i mojej chorej córeczki. 


Wybierz kwotę

Sylwia Boodhun - awatar

Sylwia Boodhun

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.