Zbiórka Czy da się po tym normalnie żyć? - miniaturka zdjęcia

Czy da się po tym normalnie żyć?

Natalia Bielińska - awatar

Natalia Bielińska

Organizator zbiórki

Jestem Kida i mam 4 miesiące jestem ślepa i trochę glucha, jestem taka malutka a już tyle przeżyłam... Zostałam przyniesiona do lecznicy przez bezdomnego pana, całe ciało miałam pokryte przypaleniami od papierosów, łapki pocięte i brzuszek bardzo rozcięty. To bylo straszne, ale już jest lepiej, niektóre ranki się goją a pani doktór dala nam nadzieję! Powiedziała ze sluch wroci jak się dobrze zadba i ze wzrok też może się polepszyć! Ale musimy to jeszcze skonsultować z okulistą... Mieszkam u takiej pani o wielkim sercu z innym psiakiem i  dobrze by bylo gdyby zaopiekowała się nami jakaś fundacja... Niestety pancia nie ma tyle pieniążków... A ja chciałabym życ jak inne szczeniaki, jestem bardzo zabawowa i proludzka, prosze dobrzy ludzie wspomóżcie.

 EDIT:Już jestem po wizycie u okulisty, wieści były gorsze niż się pancia spodziewała... Oczka na szczęście są zdrowe ale ja jestem ślepa. Diagnoza: problemy neurologiczne. To wiąże się z jeszcze większym kosztem... Prosimy o pomoc ponieważ pani doktor troszke nas postraszyła. Musimy skonsultować się z neirologiem, pokażcie mi proszę że ludzie  nie tylko krzywdzą ale są też tacy co pomagają!

Aktualności

 • Natalia Bielińska - awatar

  Natalia Bielińska

  12.05.18
  12.05.18

  Wydruk z wczorajszej wizyty. Wiadomości nie zbyt pocieszające. Teraz musimy się wybrać do neurologa. Wszystkim którzy nas wsparli ogromnie dziękujemy! To bardzo wiele dla nas znaczy, Kida bardzo chce żyć jak inne psiaki a przeszłość ma nie ciekawą, jeszcze raz dziękujęmy! (Koszt wizyty 130zł)

  Zdjęcie aktualności 15 042

Natalia Bielińska - awatar

Natalia Bielińska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Agnieszka - awatar
10
Agnieszka
Zoyka - awatar
20
Zoyka
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Adam Klimczyk - awatar
20
Adam Klimczyk
Jagoda krause - awatar
16
Jagoda krause
Agata - awatar
5
Agata

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.