Barbara Margol - awatar

Barbara Margol

Organizator zbiórki

#SynergiaDobra to akcja charytatywna, w której każdy może pomóc!

Już po raz drugi uczestnicy rejestrujący się na Enea Bydgoszcz Triathlon mogą w prosty sposób wesprzeć akcję charytatywną #SynergiaDobra, poprzez przekazanie dodatkowej darowizny na wybrany cel i tym samym spełnić sportowy, dobry uczynek!

Organizatorzy zaprosili do akcji trzy osoby rozpoznawalne w świecie triathlonu: Marcina Koniecznego (NieMaNieMogę.pl), Łukasza Remisiewicza (RunEat.pl) oraz Marcina Krasonia (BiecDalej.pl). Każdy z nich wskazał jedną konkretną organizację lub osobę, której wsparcie chce promować wśród zawodników. 

Mamy ten zaszczyt, iż Marcin Konieczny  wieloletni przyjaciel i działacz na rzecz Stowarzyszenia Nidzicki Fundusz Lokalny wskazał właśnie nas, a więc przybliżmy Państwu pokrótce nasze Stowarzyszenie .

Stowarzyszenie Nidzicki Fundusz Lokalny jest organizacją dobroczynną, której kluczowym obszarem działalności są Programy Stypendialne . Uzyskane przez Stowarzyszenie fundusze przeznaczane są na potrzeby charytatywne społeczności, a w szczególności  na pomoc młodym i uzdolnionym ludziom  w wieku szkolnym i akademickim. Oprócz pomocy finansowej stypendyści otrzymują także wsparcie merytoryczne w formie warsztatów, szkoleń oraz spotkań z ciekawymi ludźmi.

Podczas zbiórki pragniemy gromadzić fundusze na stypendia dla zdolnej młodzieży, ponieważ naszą misją są słowa słynnego pedagoga J.Korczaka ,, Pomóżmy dzieciom  by każdy z nich stał się tym, kim stać się może".  Z perspektywy czasu wiemy, że absolwenci naszych Programów Stypendialnych są ludźmi przedsiębiorczymi i kreatywnymi oraz wdzięcznymi za uzyskane w ramach programów możliwości. Serdecznie zachęcamy do przekazywania darowizny na rzecz Stypendystów Nidzickiego Funduszu Lokalnego,dzięki czemu przyczynią się Państwo do inwestowania w kształcenie zdolnej, zaangażowanej i niosącej pomoc innym młodzieży. 


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Barbara Margol - awatar

Barbara Margol

Organizator zbiórki

Wpłaty - 64

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Vital - awatar
50
Vital
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Wojtek - awatar
10
Wojtek
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimka2 - awatar
200
Anonimka2
Jacek - awatar
10
Jacek
DKON - awatar
20
DKON

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij