Zbiórka FOXI - w drodze do szczęścia - miniaturka zdjęcia

FOXI - w drodze do szczęścia

Foxi - psina, która jest pod naszą opieką od zimy tego roku.

Historia jej jest burzliwa. Wielu z Was na pewno śledzi nasze działania i historie zwierzaków, a osobom, które niezupełnie znają Foxi, pokrótce opowiemy. :)

Foxi została znaleziona jeszcze jako szczenię przez jedną z nas pewnej, mroźnej zimowej nocy. Zmarznięta, głodna i chora. Zabrałyśmy do weterynarza, szukałyśmy właściciela i w między czasie leczyłyśmy chorowitkę. Byłyśmy pewne, że ma właściciela, tylko dlaczego szczeniak był w środku mroźnej nocy sam na ulicy miasta? Właśnie.... nie wiemy. Nie było ogłoszeń, że ktoś jej szuka. Na nasze zaś ogłoszenia nie było odpowiedzi. Foxi przeszła wiele zabiegów weterynaryjnych, gdyż w ocenie weterynarzy, czas jej pobytu na dworze nie był raczej wyłącznie tym jednym dniem, co wyraźnie odbiło się na jej zdrowiu pomijając już fakt, że wydalała żwir i piach (tak, to jadł pies będąc sam na dworze. Zimą ciężko cokolwiek nawet znaleźć z uwagi na śnieg i mróz).

Po 2 miesiącach odezwał się potencjalny właściciel - nie on sam, rzekoma osoba znająca właściciela. 

Absurdalne tłumaczenia z jego strony i wiele innych aspektów pokierowały nas, aby walczyć o Foxi by została pod naszą opieką. Tyle serca włożonego, czasu, o pieniądzach już nie mówiąc, nie chciałyśmy aby za jakiś czas powieliła swój los i wylądowała na ulicy, wtedy mogłoby się to nie skończyć tak "kolorowo".

Suma sumarum, po "wojnach i walkach" dopięłyśmy swego i Foxi jest z nami. 

Nadszedł czas szukania domu.

I..... JEST! MAMY DOM IDEALNY! SPRAWDZONY, NAJLEPSZY!

Niestety musimy szukać transportu. Dom oddalony o ponad 200 km, ale uwierzcie - warto. :) Należy się to jej, zasłużyła.

Dziękujemy za wszystko, wraz z Foxi. <3

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.