Zbiórka Walka Szymka o lepsze jutro - miniaturka zdjęcia

Walka Szymka o lepsze jutro

Kasia Fogt - awatar

Kasia Fogt

Organizator zbiórki

  Witajcie 

Na samym początku chciałabym podziękować wszystkim za wsparcie jakie dotąd otrzymał Szymon i nasza rodzina . Dziękuję za zbiórki na obie operacje w Niemczech ,na rehabilitację i remont domu . Dziękuje za modlitwę za Jego zdrowie . Nie znajduję słów jakimi mogłabym Wam podziękować . Każdemu z osobna . 

Chciała bym przedstawić historię Szymka ,dla tych którzy po raz pierwszy "spotykają" naszego Małego Rycerza . Szymon urodził się 24 października  2015 roku z wadą serca oraz kilkoma innymi wadami współistniejącymi . Dzięki ogromnemu zaangażowaniu ze strony ludzi dobrej woli udało się zebrać środki na przeprowadzenie dwóch specjalistycznych operacji w klinice w Niemczech ( Szymek oczekuje obecnie na wykonanie drugiej z nich ). Tutaj możecie dowiedzieć się więcej o historii Szymona : www.facebook.com/Historiaszymka/

Nasza codzienność to walka o Jego zdrowie ,a niejednokrotnie to walka o życie .Wielu z Was wie że ostatnie 3 tygodnie spędziliśmy w szpitalu w Poznaniu .Szymek miał zator . Po konsultacji lekarzy z Poznania i Niemiec , zdecydowano aby Szymonowi podać lek ,który miał dostać po trzeciej operacji .A co za tym idzie ,musimy wykonywać codzienny pomiar krzepliwości krwi . Wykonuje się go specjalnymi paskami ,które nie są refundowane przez NFZ.Koszt opakowania to 730 zł ,a potrzeba miesięczna ,to dwa takie opakowania . Poza w/w paskami Szymon codziennie przyjmuje leki i przechodzi rehabilitacje takie jak : ruchowa, zajęcia sensoryczne , logopeda, komunikacja alternatywna . Wszystko to jest bardzo kosztowne i opłacane z prywatnych środków . Ja z uwagi na chorobę Szymona i potrzebę całodobowej opieki nad Nimi ,nie pracuję .Zajmuję się Szymonem i jego starszym rodzeństwem ,       Bartkiem (6 lat ) i Julką ( 4 lata). Od lutego tego roku zostaliśmy sami . Mój mąż Marcin ,tata Szymona i jego rodzeństwa ,zmarł ( zasnął i już nie obudził, Jego serce przestało bić ) . Zwracam się do wszystkich Was o wsparcie mnie i mojej codzienności . Chciałabym uruchomić tę zbiórkę dla naszego Małego  Rycerza . Na jego dalsze leczenie i rehabilitację. Bardzo dziękuję wszystkim za okazane serce . 

Kasia -mama Szymka 

Wybierz kwotę

Aktualności

 • Kasia Fogt - awatar

  Kasia Fogt

  12.10.18
  12.10.18

  Szymek 11.10 .2018 w Wrocławiu u profesora chirurgii. Prosimy o modlitwę by nic się złego nie wydarzyło . bo już za 30 dni jedziemy na kolejną walkę . Tym razem serduszko <3 . Trzymajcie kciuki i prosimy o modlitwę, <3

  Zdjęcie aktualności 20 721

Komentarze

 • Konrad - awatar

  Konrad

  24.10.18
  24.10.18

  Dawaj Szymek! :)

 • Hania - awatar

  Hania

  21.10.18
  21.10.18

  Wszystkiego najlepszego Szymku z okazji urodzin, dużo zdrowia dla Ciebie I sił :*

 • Kamil boks - awatar

  Kamil boks

  05.10.18
  05.10.18

  Zdrówka 👍

Kasia Fogt - awatar

Kasia Fogt

Organizator zbiórki

Wpłaty - 84

Anna Splawska - awatar
30
Anna Splawska
Paulina - awatar
100
Paulina
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
PAULINA MARCINKOWSKA - awatar
31
PAULINA MARCINKOWSKA
Daria - awatar
17
Daria
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Sandra - awatar
10
Sandra
Basia Głogowska - awatar
30
Basia Głogowska
Katarzyna Wencel - awatar
15
Katarzyna Wencel
Żer Ca - awatar
20
Żer Ca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.