Zbiórka Tola (FeLV+) czeka na zabieg - miniaturka zdjęcia

Tola (FeLV+) czeka na zabieg

Tola trafiła pod naszą opiekę w styczniu 2018 r. Przyszła po pomoc do szpitala. Chora, zziębnięta weszła do budynku by choć na chwilę ogrzać futerko. I tak została, dostała jeść, pić i już nie chciała opuszczać tego miejsca. Poproszono nas o pomoc, patrząc na zdjęcia nie mogliśmy odmówić. Chore uszy, oczy, brudna sierść… od razu dostała antybiotyk, krople, maść. Wszystko przyjęła z pokorą, tylko zależało jej by się wtulić w bezpieczne ramię. Z niepomyślnych wiadomości - zrobiliśmy jej test na białaczkę - wyszedł dodatni :-( Okazało się również, że ma chore nerki :-(

Tola mieszka w naszej kociarni już prawie pół roku. Wypiękniała i nie przypomina już tej zaniedbanej kotki, którą poznaliśmy w styczniu. W tym czasie udało nam się Tolę zaszczepić i wysterylizować. Cały czas dbamy też o jej nerki i pilnujemy aby dobrze się odżywiała i przyjmowała odpowiednie suplementy.

Niestety Tola ostatnio troszkę nam osowiała. Gorzej jadła, częściej była rozdrażniona i pokazywała nam swoje „fochy”.  Przyczynę poznaliśmy w piątek – powiększone węzły chłonne, wyciek z oka i brzydki zapach z pyszczka zmusiły nas do działania. Na sygnale Tola pojechała do pani doktor. Diagnoza: ostre zapalenie dziąseł. Ze względu na to, że Tola jest kotką białaczkową takie sytuacje mogą się zdarzyć, ale u Toli jest to już kolejny taki epizod, więc musimy zadziałać radykalnie. By wyciszyć stan zapalny Tola dostała leki przeciwzapalne i antybiotyk oraz nakaz umówienia zabiegu sanacji jamy ustnej gdy tylko stan dziąseł się poprawi. Zabieg umówiliśmy na 11 czerwca. Nie możemy czekać. Potrzebujemy Was. Trzymajcie kciuki, a jeśli możecie wpłacić grosik, to bardzo poprosimy ♥

Aktualności

 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  12.06.18
  12.06.18

  I stało się. Tola już po zabiegu, zniosła go bardzo dobrze. Mamy nadzieję, że będzie się teraz czuła lepiej. Został jej jeden kieł i dwa inne zęby. Musiało ją to boleć :(. Biedna kicia. A nam pozostała do opłacenia faktura za zabieg, wcześniejsze zastrzyki i leczenie po zabiegu. Pomóżcie nam proszę za to wszystko zapłacić. Dziękujemy bardzo za wszystkie wpłaty.

  Zdjęcie aktualności 16 213

Komentarze

 • Marzena - awatar

  Marzena

  08.06.18
  08.06.18

  Moja kicia też ma ten problem z dziąsłami. Trzymaj się Tolciu :*

  • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

   KOTYlion z miłości do kotów - Organizator zbiórki

   12.06.18
   12.06.18

   Oj tak, to powszechny problem u kotów, a u białaczkowych szczególnie, dziąsła nie wytrzymują :( Dziękujemy bardzo za wpłatę :)

Wpłaty - 4

Grażyna N. - awatar
50
Grażyna N.
Marzena - awatar
5
Marzena
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Marta - awatar
20
Marta

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.